Denník N

Ján Hrustič a Monika Kompaníková: diskusia o knihe Umenie blízkosti (pozvánka)

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Ján Hrustič má za sebou 40 rokov praxe psychológa a terapeuta. Mnohým párom pomohol vrátiť do vzťahu blízkosť a dôveru, no mnohým pomohol aj dôstojne sa rozísť či vyrovnať sa s rozchodom. Ďalších sprevádzal obdobiami osamelosti, neistoty, pochybností a pomohol im dozrieť a vyrásť. V knižnom rozhovore s Monikou Kompaníkovou sa zameriava na problémy blízkych vzťahov a ich korene. Ponúka konkrétne techniky, ktorými do partnerstva vrátite pocit naplnenia, intimity, blízkosti a zároveň slobody.

O knihe Umenie blízkosti budeme v Martinuse na Obchodnej ulici v Bratislave diskutovať 28. februára o 18:00. Pozvanie prijal Ján Hrustič a autorka knihy Monika Kompaníková, moderovať bude Zuzana Wienk.

Vstup je bezplatný.

Prečítajte si ukážku z knihy.

Foto N – Tomáš Benedikovič

Ako si budovať hlboké vzťahy bez osamelosti? Kúpte si knihu Umenie blízkosti – rozhovory Moniky Kompaníkovej s psychológom Jánom Hrustičom.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Diskusie a podujatia

Knihy

Vzťahy

Kultúra

Teraz najčítanejšie