Denník N

Kto všetko bol so Šimkovičovou v Abú Zabí, stále nie je jasné, ľudí od Matoviča ministerka nazýva eštebákmi

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová v Spojených arabských emirátoch. Zdroj - vysielanie internetovej televízie Martina a Peter
Ministerka kultúry Martina Šimkovičová v Spojených arabských emirátoch. Zdroj – vysielanie internetovej televízie Martina a Peter

Aktualizované 20. februára o 18.00 o vyjadrenie Jána Ďurovčíka.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

„Úplne pravdivo povedz, lebo sme to riešili, tá angličtina bola taká katastrofálna alebo dalo sa jej rozumieť, čo som chcela na tej konferencii povedať?“ pýtala sa ministerka kultúry Martina Šimkovičová v pravidelnom nedeľnom internetovom vysielaní svojho spolumoderátora Petra Kotlára.

„Obsahovo perfektne a výslovnosť presne tak, ako Slovák má mať,“ utešoval ministerku kultúry Peter Kotlár, ktorý je poslancom SNS a už aj splnomocnencom vlády pre vyšetrenie pandémie covidu.

„Presne takto rozprávajú Slovania po anglicky. Bodka,“ dodal Kotlár.

Martina Šimkovičová sa vo vysielaní bývalej TV Slovan prvýkrát verejne vyjadrila k zahraničnej ceste v Spojených arabských emirátoch, pre ktorú sa minulý týždeň nezúčastnila ani svojho odvolávania v parlamente, za čo si vypočula kritiku.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ficova vláda

Martina Šimkovičová

Slovensko

Teraz najčítanejšie