Denník N

Týždňový newsfilter: To posledné, čo Pellegrini potrebuje, je pochvala od mainstreamových médií

Množstvo Pellegriniho bilbordov je po celom Slovensku aj teraz pred prezidentskými voľbami. Foto N - Tomáš Benedikovič
Množstvo Pellegriniho bilbordov je po celom Slovensku aj teraz pred prezidentskými voľbami. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Nech urobí Fico čokoľvek, zostane travičom studní. 2. Pellegrini proti Ficovi nemôže vystúpiť. 3. Susko prekonal Harabina. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Zostane travičom studní

Keď sa objavila správa, že Robert Fico bude mať tlačovku k druhému výročiu vojny na Ukrajine, a k tomu správa, že bude hosťom Sobotných dialógov, kdekomu mohlo zovrieť žalúdok. Čo zase povie? Bude len zhadzovať Ukrajinu alebo aj chváliť Rusko? Bude to len domáca hanba alebo sa dostane aj za hranice?

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Susko

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Peter Pellegrini

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie