Denník N

Fico je hviezdou kremeľskej propagandy. Chvália ho za slová o nacistoch a neporaziteľnosti Ruska

Denník Izvestija už pred mesiacom priniesol väčší profil Roberta Fica. Predstavili ho ako politika, ktorý sa odkláňa od EÚ i USA.
Denník Izvestija už pred mesiacom priniesol väčší profil Roberta Fica. Predstavili ho ako politika, ktorý sa odkláňa od EÚ i USA.

Slovenského premiéra vyzdvihujú kolaboranti z Krymu a nepriamo aj Putinov hovorca. Fico za nich hovorí ruskú propagandu, zároveň môžu cez neho ukazovať údajnú nejednotu Západu.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Slovenský premiér Robert Fico sa stáva novým obľúbencom kremeľskej propagandy. Aj domácemu publiku ho prezentujú ako ďalšieho rozumného politika EÚ, ktorý po maďarskom premiérovi Viktorovi Orbánovi pochopil, že Rusko vyhráva.

Smršť príspevkov o Ficovi prišla hlavne v posledných dňoch. Slovenského premiéra chválili v ruských médiách aj viacerí kolaboranti z okupovaného Krymu a nepriamo aj

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ficova vláda

Hoaxy a propaganda

Robert Fico

Slovensko, Svet

Teraz najčítanejšie