Denník N

Off the Ice: Chicago zažilo návrat legiend

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Raz hviezda, navždy hviezda. Ako zmenil Chris Chelios pohľad na prípravu hráčov v NHL a prečo šiel jeho dres právom pod strop United Centra v Chicagu? Môže byť Detroit spokojný s výkonmi Patricka Kana? Zmenilo zranenie Connora Bedarda jeho prístup k osobným súbojom na ľade? Je prípad Adama Ružičku len špičkou ľadovca a prečo je aktuálne testovanie hráčov na drogy cez NHLPA nedostatočné? Bude pokračovať výpredaj v Calgary a kde nakoniec skončí obranca Noah Hanifin? Mal by Seattle teraz radšej myslieť na budúcnosť a vymeniť Eberleho, Schwartza a Tatara? Sú Rangers lepšie pripravení na play-off než vlani a rozlúči sa Kaapo Kakko po sezóne s Manhattanom? A ako mentoring Dennisa Seidenberga urobil z Noaha Dobsona jedného z najzaujímavejších obrancov v NHL?

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Hokej

NHL

Off the Ice

Športové podcasty Denníka N

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie