Denník N

Kaliňák povedal v proruskom rádiu, že obranná dohoda s USA zostane. Američania sú vraj féroví

Kaliňák mal vždy rád Ameriku, vo voľnom čase tam jazdil na motorky, v marci 2015 priniesol vtedajšiemu ministrovi zahraničia Kerrymu slovenský dres na znak dobrých vzťahov. Foto - TASR
Kaliňák mal vždy rád Ameriku, vo voľnom čase tam jazdil na motorky, v marci 2015 priniesol vtedajšiemu ministrovi zahraničia Kerrymu slovenský dres na znak dobrých vzťahov. Foto – TASR

Minister obrany zo Smeru zabudol i na to, že Robert Fico žiadal k tejto „zradcovskej zmluve“ celoštátne referendum. Kaliňák tento týždeň v USA prevzal aj prvé stíhačky F-16.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Rozhovory koaličných politikov v dezinformačných médiách majú svoje špecifiká. Ocitajú sa v takom priateľskom prostredí, že moderátorov musia skôr brzdiť v ich nahrávkach.

Prekvapený premiér Robert Fico musel nedávno spolupracovníkovi Hlavných správ vysvetľovať, že Slovensko nebude žiadať žiadny kus ukrajinského územia, hoci by si to v tomto proruskom portáli zrejme želali.

Podobnú situáciu zažil aj minister obrany Robert Kaliňák (Smer), ktorý pred pár dňami prijal pozvanie do jednej z relácií

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ficova vláda

Hoaxy a propaganda

Obranná dohoda s USA

Robert Kaliňák

Slovensko

Teraz najčítanejšie