Denník N

Newsfilter: Všetci sa tvária, že zatiaľ vyhrávajú

1. Lipšic je dole, ďalej uvidíme. 2. Na rade je Susko. 3. Pellegriniho treba tesať do kameňa. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Lipšic dole, Lipšic dole!

Tak dobre to mal premiér naplánované! Vďaka vyšším paušálnym náhradám mohol po 14 rokov dostavanej D1 priniesť na východ, kde nič nie je, aspoň chlieb a hry. Najprv kvety a historka o prvej láske na oslavách MDŽ v Sabinove a Prešove, na druhý deň doobeda sľuby a plány na výjazdovom zasadnutí vlády v Košiciach a večer zase historka a kvety.

A zrazu bác, priamo z Košíc príde správa, že sa to s tou samoamnestiou zase komplikuje! Toto by sa Viktorovi veru nestalo.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ficova vláda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Peter Pellegrini

Úrad špeciálnej prokuratúry

Ústavný súd

Komentáre

Teraz najčítanejšie