Ráno s NHL: Slafkovský vyrovnal ďalší 42-ročný rekord. V predĺžení sa ukázalo, ako sa zmenila jeho úloha v tíme

Radosť Juraja Slafkovského po góle na 2:2. Foto – TASR/AP

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Juraj Slafkovský ukončil štvorzápasovú sériu bez bodu štýlovo – gólom na 2:2 necelú sekundu pred koncom druhej tretiny.

Pred zápasom bol sebakritický po častých vylúčeniach v poslednom období. „Týmto gólom sa vykúpil, všakže?“ hovoril v štúdiu TSN bývalý obranca Carlo Colaiacovo.

Slafkovský hral až na jednu chybu veľmi dobre a v predĺžení mohol rozhodnúť o víťazstve.

Napokon však vyhrala Florida 4:3 po samostatných nájazdoch.