Denník N

Boxová ulička: Prvá pole position novej sezóny pre Verstappena, nebol však najrýchlejší

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Nová sezóna F1 definitívne odštartovala Veľkou cenou Bahrajnu. Piatková kvalifikácia priniesla pokračujúcu prevahu Maxa Verstappena, ktorý dosiahol svoju 33. pole position v kariére a v historických tabuľkách sa odpútal od Nigela Mansella a vyrovnal sa dvojici Alain Prost, Jim Clark.

Škvrnou na očakávanom začiatku sezóny je aj naďalej kauza okolo šéfa tímu Red Bull Christiana Hornera, ktorého zbavili obvinenia z nevhodného správania, ale tým sa celá záležitosť nekončí. Čelní predstavitelia F1, ostatní šéfovia tímov, ako aj mnohí novinári totiž dostali správu od anonymného odosielateľa, ktorá obsahuje citlivé súbory súvisiace s celým prípadom. Celú vec ešte rieši F1 a FIA.

O nabitom začiatku sezóny sme sa zhovárali s fotografom F1 Ivanom Ollem, ktorý sa prihlásil priamo z Bahrajnu.

Pozdravuje vás Laco Urbán.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Boxová ulička

Formula 1

Športové podcasty Denníka N

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie