Denník N

Newsfilter: Ľudia si nasadzujú okuliare, azda to ešte pre Korčoka nie je neskoro

Foto - Facebook Roberta Fica
Foto – Facebook Roberta Fica

1. Hitom kampane sú Korčokove okuliare 2. Fico nie je celá diplomacia 3. Cez Maďarsko do Ruska

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Hitom kampane sú Korčokove okuliare

Na konci prvého marcového pondelka sa dá povedať, že jeho najväčšou udalosťou sa stali okuliare Ivana Korčoka. Paradoxne, Ivan Korčok a jeho okuliare v tom boli možno úplne nevinne.

Všetko spustila herečka Kristína Tormová, keď sa podelila o svoj zážitok z natáčania televíznej relácie. Tentoraz od nej chceli, aby nakrúcala bez svojich okuliarov, nech to nevyzerá, že robia podprahovú kampaň Ivanovi Korčokovi.

Tormovej skúsenosť sa stala v priebehu pár chvíľ veľkolepým virálom. Pochopiteľne, pretože absurdnosť tej požiadavky bola tiež veľkolepá. O to lepšie bolo, že ľudia zareagovali na sociálnych sieťach presne opačne, než by si niektorí priali. Začali si robiť selfíčka s okuliarmi a dávali najavo, že tým podporujú Ivana Korčoka. Tí, čo majú zdravé oči, si nasadili aspoň virtuálne okuliare, a tí najkreatívnejší napokon pridávali Korčokove okuliare aj na fotky Fica či Pellegriniho. Stala sa z toho kampaň ako hrom.

V tejto chvíli všetko nasvedčuje tomu, že ju nikto neriadil a všetko sa dialo spontánne. Táto udalosť upozornila aspoň na dve významné veci, jednu dobrú a jedna zlú. Tou zlou je, že

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Komentáre, Slovensko

Teraz najčítanejšie