Denník N

Max Verstappen začal vo veľkom štýle, lenže Red Bullu vraj hrozí „explózia“

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Víkendová Veľká cena Bahrajnu odštartovala dlhoočakávanú sezónu 2024. Jej úvod veľmi pripomínal vlaňajšok a jednoznačnú prevahu Red Bullu. Max Verstappen dosiahol svoje 55. víťazstvo a zdá sa, že bude opäť ťažko dostihnuteľný. Jeho súperi sa však nevzdávajú a sľubujú zlepšenie.

Veľkou škvrnou na premiérovom podujatí novej sezóny je kauza okolo Christiana Hornera, ktorá nie je zďaleka zažehnaná. Prakticky každý deň sa dozvedáme niečo nové. Jos Verstappen po pretekoch konfrontoval Hornera a žiadal jeho odchod. Insideri tvrdia, že ide o súboj rôznych záujmových skupín v tíme. Podľa najodvážnejších šumov by mohol Max Verstappen dokonca opustiť svoj terajší tím.

O úvodných pretekoch ročníka 2024, ako aj o ďalších témach sme sa zhovárali s komentátorom a dramaturgom projektu F1 na Nove Zdendom Míkom.

Pozdravuje vás Laco Urbán.

 

 

 

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Boxová ulička

Formula 1

Motorizmus

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie