Denník N

Kto by bol lepší prezident pre ženy (Pod slnkom Jany Shemesh) 

Foto - Pravda/Ivan Majerský, TASR/Ján Krošlák

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Vážené čitateľky, vážení čitatelia,

v Téme týždňa si všímam, ako prezidentskí kandidáti hovoria o ženách, lebo aj to odhaľuje ich mentálny svet a hodnotové nastavenie.

Ďalej si môžete prečítať, že aj taká privilegovaná pacientka, akou je princezná Catherine, prežíva dilemy bežných ľudí s onkologickými diagnózami a to najťažšie za ňu jej služobníctvo nevyrieši.

V tipoch odporúčam rozhovor o osamelosti a seriál o hroznom prípade zneužívania detí vo Francúzsku.


Téma týždňa: Počúvajme aj to, ako kandidáti hovoria o ženách 

O necelé dva týždne už budeme vedieť, kto po Zuzane Čaputovej obsadí stoličku v Prezidentskom paláci. Z doterajších rečí a konania Ivana Korčoka a Petra Pellegriniho sa dá vyčítať pomerne veľa o tom, ako by vyzeral ich mandát a čo sa dá od nich očakávať.

Hoci to nie je najdôležitejšia téma týchto volieb, podstatné je aj to, ako hovoria o ženách, ako sa im prihovárajú a ako k nim pristupujú.

Ivan Korčok v prezidentskej televíznej debate spomenul, že je škoda, že

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Britská kráľovská rodina

Pod slnkom Jany Shemesh

Prezidentské voľby 2024

Komentáre, Rodina a vzťahy

Teraz najčítanejšie