Denník N

Newsfilter: Pellegriniho tím dva dni po voľbách straší teroristom zo Sečoviec

Peter Pellegrini reaguje na výsledky prvého kola volieb. Za chrbtom mu stáli členovia Hlasu. Foto N - Vladimír Šimíček
Peter Pellegrini reaguje na výsledky prvého kola volieb. Za chrbtom mu stáli členovia Hlasu. Foto N – Vladimír Šimíček

1. U Pellegriniho sú zúfalí. 2. Kde je Robert Fico. 3. Už bojuje o Maďarov.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. U Pellegriniho sú zúfalí

Kým Ivan Korčok po prvom kole prezidentských volieb má momentum, zapĺňa mestské námestia a srší z neho energia a sebavedomie, ľudia Petra Pellegriniho, ktorý hľadá rýchlo stratenú formu, tu mimoriadne zvolávajú bezpečnostnú radu štátu.

Lebo, a teraz pozor, teroristický útok v Moskve bol náboženský motivovaný, cieľom bola kresťanská komunita, o pár dní máme Veľkú noc.

Ak chcete zistiť, v akej kondícii sa nachádza tím predsedu Hlasu, ktorý sa už videl v Prezidentskom paláci a dnes musí bojovať o každý jeden hlas, toto je ono. Viac policajtov pri kostoloch a v nákupných centrách. Na nič lepšie než strašenie ľudí vymyslenými hlúposťami zatiaľ neprišli.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrej Danko

Ivan Korčok

Matúš Šutaj Eštok

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Peter Pellegrini

Prezidentské voľby 2024

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie