Denník N

Zaži 3. apríla koncert Pary a pokrsti spolu s nimi ich nový album „Pre všetko okolo nás“

zdroj: PARA
zdroj: PARA

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Para je na hudobnej scéne už skoro tri desaťročia. Za ten čas sa stala rešpektovanou kapelou, ktorej živelné koncerty, plné radosti a nespútanej energie, sú oslavou nielen hudby samotnej, ale aj priateľstva a vzájomnej symbiózy, úcty a rešpektu všetkých ľudí v danom čase a priestore.

Toto všetko si uvedomujú aj ich dlhoroční fanúšikovia, vďaka ktorým sa dva z troch bratislavských koncertov vypredali za pár dní. Na tretí koncert s krstom (3.4.) zostáva už len niekoľko vstupeniek. Tie sú dostupné na predpredaj.sk

„Okrem nový skladieb, na ktorých live prevedenie sa už veľmi tešíme, zaznie každý večer aj výber toho najlepšieho z histórie skupiny. Budú to dlhé koncerty s krásnou svetelno-vizuálnou show. Veľa energie, veľa kamarátov a veľa Pary,“ teší sa na koncerty Lasky.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Kultúra

Teraz najčítanejšie