Denník N

Týždňový newsfilter: Už neprekvapí, ak Pellegrini podľahne volaniu harabinovských sirén

Peter Pellegrini. Foto N - Vladimír Šimíček
Peter Pellegrini. Foto N – Vladimír Šimíček

1. Vládnemu kandidátovi umiernenosť nestačí. 2. Partneri ho nakoniec podporia, ale najmä preto, aby nevyhral Korčok. 3. Hlavne neprestávajú valcovať.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Umiernenosť nestačí

Volebnú kampaň pred prezidentskými voľbami, ktorú rozdelila Veľká noc, sme zažili prvýkrát. Bolo to poznať, no nie až tak, ako sme si to mohli predstavovať ešte v čase, keď predseda parlamentu a jeden z kandidátov voľby vyhlasoval.

Boli sme svedkami niekoľkých noviniek, napríklad keď sa už v nedeľu po prvom kole konal v Bratislave niekoľkotisícový míting na podporu Ivana Korčoka. Séria pokračovala aj v ďalších veľkých mestách a zatiaľ vyvrcholila v sobotu na Štefánikovej mohyle.

Zjavne v panike. Do kopca, presnejšie na Veľkú Javorinu, na Bielu sobotu šliapal aj Peter Pellegrini, ktorý však predchádzajúce dni trávil inými aktivitami než mítingami s voličmi.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ivan Korčok

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Peter Pellegrini

Smer

SNS

Komentáre

Teraz najčítanejšie