Denník N

Pellegriniho voliči z videa sú herci. Komparz robia aj v známych seriáloch

Peter Pellegrini a jeho podporovatelia v reklame, ktorí sú v skutočnosti herci. Foto - FB a IG Peter Pellegrini
Peter Pellegrini a jeho podporovatelia v reklame, ktorí sú v skutočnosti herci. Foto – FB a IG Peter Pellegrini

Komparzistov vyberal aj osobne Peter Pellegrini. V kampani 1998 museli Vladimír Mečiar a jeho šéf kampane Fedor Flašík vysvetľovať bilbord s Kriváňom a švajčiarskou krajinkou.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

V polovici marca zverejnil Peter Pellegrini kampaňové video s názvom: Slovensko potrebuje prezidenta ľudí. Vystupuje v ňom desať ľudí, z ktorých každý vymenúva dôvody, prečo bude voliť Pellegriniho za prezidenta. Zverejnil aj portréty týchto ľudí vždy s heslom Volím Petra Pellegriniho a s ich citátom.

Sú to zdanlivo obyčajní ľudia – robotník v montérkach, predavačka v obchode, vinohradník, manažér či učiteľka s deťmi.

Tieto fotografie a videá však neukazujú realitu. Denník N zistil, že minimálne traja z vystupujúcich ľudí sú herci, ktorí hrávajú v seriáloch. V konkurze si ich dokonca osobne vyberal s režisérom aj Peter Pellegrini.

Herecká práca za peniaze a varovanie od agentúry

Dvaja z nich potvrdili, že vystúpenie v reklame bola

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ivan Korčok

Peter Pellegrini

Prezidentské voľby 2024

Slovensko

Teraz najčítanejšie