Denník N

Off the Ice: Philly získala do brány Yetiho

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Keď sa rodia nové legendy. Prekoná Auston Matthews gólový rekord Ovečkina v jednej sezóne medzi aktívnymi hráčmi a prečo je už teraz lepší ako kapitán Capitals? Bude McDavid len štvrtým hráčom v histórii NHL, ktorý dosiahne hranicu 100 asistencií v jednej sezóne, a prečo je lepšie pripravený na play-off? Ako sa Crosby vyrovnal Gretzkému a v čom prekoná Lemieuxa? Zachráni ruský gólman Ivan Fedotov pre Philadelphiu sezónu a prečo je jeho postavenie do brány pre Flyers veľkým rizikom? Pomôžu skvelé výkony 30-ročného Charlieho Lindgrena v bránke Capitals k postupu do play-off a ako nový tréner Spencer Carbery prebral Ovečkina zo streleckej letargie? Má Detroit namiesto jednotky v bráne len tri brankárske dvojky a je obrana Red Wings dôvodom, prečo im môže ujsť play-off? A ako Barry Trotz vyladil Nashville, ktorý má najstabilnejší prvý útok v lige?

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Hokej

NHL

Off the Ice

Športové podcasty Denníka N

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie