Denník N

Keď je to tesné, treba dobre spočítať hlasy

Hlava štátu, ktorá usína a vstáva so strachom, čo kto o jej majetku povie, prípadne so strachom z odhalenia, nie je pre blaho občanov to pravé orechové.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Autor je bývalý poradca predsedu vlády

Titulok tohto komentára naráža na to, že od volieb sa v krátkom slede stalo na Slovensku veľa zlých vecí, ktoré majú spoločného menovateľa: k moci sa dostali ľudia, ktorých majetky sú spojené s kriminálnou činnosťou; s činnosťou, za ktorú odmietajú niesť zodpovednosť.

Toto je fundament – základný stavebný kameň štvrtej Ficovej vlády: vyhnúť sa uväzneniu. Preto sa zrušila špeciálna prokuratúra, preto sa ide robiť reorganizácia NAKA, preto sa prijali zmeny v trestných  kódexoch, aby už nikdy žiadnemu policajtovi, žiadnemu prokurátorovi nenapadlo stíhať ľudí združených okolo Fica, Pellegriniho a Danka.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Prezidentské voľby 2024

Komentáre

Teraz najčítanejšie