Denník N

Pellegrini má problém. Príbeh s majetkom od Náhlika má diery (+ video)

Peter Pellegrini a vila v bratislavskej Vrakuni, ktorú mu poskytuje jeho kamarát, poslanec Hlasu Peter Náhlik. Foto N - Vladimír Šimíček, Tomáš Benedikovič
Peter Pellegrini a vila v bratislavskej Vrakuni, ktorú mu poskytuje jeho kamarát, poslanec Hlasu Peter Náhlik. Foto N – Vladimír Šimíček, Tomáš Benedikovič

Peter Pellegrini neodpovedá, či platí nájomné za vilu Petra Náhlika, nejasné sú aj platby za jeho lietadlo. Najnovšie sú pochybnosti aj o tom, či vôbec Náhlikova firma mohla prenajať lietadlo Pellegrinimu.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Nielen súkromné lietadlo a luxusný mercedes triedy S, ale aj veľkú vilu v pokojnej štvrti Bratislavy užíva prezidentský kandidát Peter Pellegrini vďaka svojmu kamarátovi, poslancovi Hlasu Petrovi Náhlikovi, ktorý má väzby na oligarchu Vladimíra Poóra.

Rovnako ako v prípade miliónového lietadla Pellegrini nevysvetľuje, za akých podmienok mu Náhlik vilu požičiava. Nie je jasné, či mu vôbec za ňu niečo platí.

Vila nie je jediný majetok Náhlika, o ktorom Pellegrini krátko pred druhým kolom prezidentských volieb mlčí.

Ignoruje aj otázky týkajúce sa Náhlikovej firmy DeGarde, ktorá sídli v Trnave. Stopy tejto firmy vedú až do komplexu Zuckermandel vo vychytenej lokalite pod Bratislavským hradom, kde Pellegrini býva.

Kto kúpil vilu vo Vrakuni a fotografie z Verony, o ktorých Fico hovoril už na chate

Na vilu vo Vrakuni upozornil v utorok, dva dni pred volebným moratóriom

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hlas

Peter Pellegrini

Prezidentské voľby 2024

Slovensko

Teraz najčítanejšie