Denník N

Fico a Danko podporili na záver Pellegriniho strašením, že Korčok skúsi zhodiť vládu

Foto N - Šimon Kern
Foto N – Šimon Kern

Peter Pellegrini musí vysvetľovať po lietadle aj využívanie domu svojho kolegu z Hlasu Petra Náhlika. Ako vyzerá záver kampane predsedu Hlasu.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Nech žije Slovenská republika, zakončil premiér Robert Fico spoločné vyhlásenie koaličných lídrov a povedal, že Smer volí Petra Pellegriniho.

Posledný deň kampane sa tak prvýkrát stretli predsedovia troch koaličných strán a po hodinovom spoločnom rokovaní koaličnej rady si podali ruky a postavili sa za koaličného partnera Pellegriniho. (Celé vyhlásenie koaličných lídrov je na konci textu.)

Robert Fico doteraz podporoval Pellegriniho len cez videá na sociálnych sieťach. Andrej Danko zasa pred prvým kolom podporil Štefana Harabina a po prvom kole najskôr SNS vydala len vyhlásenie o podpore Pellegriniho. Danko teraz vo vyhlásení povedal, že kým v prvom kole radil jeho voličom voliť srdcom, teraz musí vyhrať rozum.

Danko patril pred prvým kolom k Pellegriniho najväčším kritikom a útočil aj na jeho súkromný život.

„Prajem ti úprimne, aby si v sobotu to totálne zlo, aby si ho aj v mene SNS porazil,“ povedal deň pred moratóriom Danko.

Strašenie Korčokom

Rokovanie koaličnej rady bolo

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Peter Pellegrini

Prezidentské voľby 2024

Slovensko

Teraz najčítanejšie