Denník N

Newsfilter: Pellegrini zobchodoval podporu Danka za trans ľudí

Foto N - Šimon Kern
Foto N – Šimon Kern

1. Na poslednú chvíľu. 2. Aké sú Korčokove šance. 3. Pellegrini, človek z ľudu, ktorý sa obklopuje luxusom.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Na poslednú chvíľu

Robert Fico a Andrej Danko sa pár hodín pred začiatkom moratória pred druhým kolom prezidentských volieb jasne postavili za Petra Pellegriniho.

Urobili tak po rokovaní koaličnej rady na spoločnej tlačovej konferencii v priestoroch SNS, na ktorej sa zúčastnili aj členovia vlády.

Spoločné vyhlásenie sa očakávalo po tom, ako SNS v pondelok po prvom kole volieb vyzvala na jednotu koalície a pozvala na stretnutie Fica s Pellegrinim.

Je to niečo, čo predseda Hlasu veľmi potreboval a čo mohlo prísť skôr, ak by mal rozum v koalícii prevahu.

Dankovo srdce. Andrej Danko

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrej Danko

Ficova vláda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Peter Pellegrini

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie