V Manchestri snežilo i svietilo slnko, výhru United zariadil opäť mladík Rashford

Marcus Rashford sa teší z gólu proti Aston Ville. Foto - AP
Marcus Rashford sa teší z gólu proti Aston Ville. Foto – AP

Po výhre Man Utd nad Aston Villou 1:0 si United stále udržuje nádej na umiestnenie v prvej štvorke. Aston Villa definitívne vypadne z Premier League.

Manchester United – Aston Villa 1:0
Gól: 32. Rashford

Mladý útočník Manchestru United Marcus Rashford opäť ukázal svoj talent, keď svojim gólom rozhodol o výhre nad Aston Villou.

18-ročný rodák z Manchestru odohral za United v tejto sezóne iba 11 zápasov, zaznamenal svoj siedmy presný zásah a je piatym najlepším strelcom tímu. Najlepší je Wayne Rooney so 14 gólmi, Anthony Martial dal o gól menej.

Stále bojujú o Ligu majstrov

Zverenci Louisa Van Gaala si tak stále držia nádej na umiestnenie v prvej štvorke Premier League, a teda stále bojujú o účasť v budúcom ročníku Ligy majstrov. Ich najväčším súperom je mestský rival Manchester City, ktorý je momentále v tabuľke štvrtý a má jeden zápas k dobru.

Naopak Aston Villa definitívne stratila nádej na udržanie v najvyššej anglickej lige a v budúcej sezóne klesne do Championship.