Danylo Ihnatenko musel ísť za čiaru, keďže ho na ihrisku ošetroval lekársky tím. Bol tam však akosi pridlho. Ukázalo sa, že si musí vymeniť krvavý dres, pričom náhradný nemal pripravený. Keď napokon zdvihol ruku a rozhodca ho pustil na ihrisko, rozbehol sa do vlastnej šestnástky, no už nestihol dobehnúť.
V nej práve dostal loptu hráč Young Boys Bern Armin Gigović. Práve na miesto, kde chýbal Ihnatenko. Približne šesť metrov od brány bol sám a mal toľko času, že si loptu mohol aj spracovať. Také čosi sa nemôže stať. 1:0.
„Prehrali sme si to sami. Nemáme pripravený dres pre Ihnatenka – gól. Chýba v rozohrávke – gól,“ hneval sa po zápase tréner Vladimír Weiss.
Slovan Bratislava prehral v odvete na ihrisku Young Boys Bern 2:3 a napokon si zahrá v Konferenčnej lige. „Niečo nám chýba,“ povedal niekoľkokrát po zápase slovenský reprezentant hrajúci za Slovan, Róbert Mak.
Narážal zrejme na to, že Slovan mal dať päť gólov.
Už v prvej minúte
Slovan hral od začiatku zápasu lepšie. A keď hovoríme od začiatku, tak tým myslíme šancu v 48. sekunde, keď bol päť metrov od brány David Strelec. Z mierneho uhla len trafil brankára. Mal to byť gól a Slovan tak mal od prvej minúty vyhrávať.
Tým by zmazal jednogólové manko z prvého zápasu – doma prehral s Young Boys 0:1. Kvalitatívny rozdiel priznal aj švajčiarsky denník Tages Anzeiger, keď 1. polčas nazval vzrušujúcim a podľa neho „Slovan mal z hry viac a Young Boys vyzeral väčšinu času neškodne“.
Potom to však prišlo. Ihnatenko
Zoran Boškovič





































