Denník N

Robo hrá na želanie

Nemám úctu k ničomu / všetko dissujem / nečítam noviny / rovno ich hejtujem / som MC Lož, môj DJ kalí / urveme všetko, veď nie sme malí.

Takže takto moji milí / to máte ze to, že ste hnilí / chceli ste slušnú krajinu? / pi.. materinu. /Prichádza tvrdá muzika / nič pre buzíka / ani v mojej strane / netušíte, čo sa stane / keď začneme robiť poriadok v osadách / keď povstane každý chlap / čo zarába liter vo Volkswagene / tri kilá prinesie späť svojej žene / lebo automaty, lebo chľast / do gebule krv, sila začne rásť / spolu s nami si ponadáva / to je tá strava, čo im dávam / roky, roky, roky, roky / som ako Schwarzenegger, som ako Rocky / veľké svaly, pekné babenky, nasratá tvár / čakáte obsah, ja dodávam tvar / tejto krajine už nič nepomôže / keď nie sú plné taniere, narukujú nože / tak kŕmim ľud aspoň rečami / v tomto sme top, v tomto sme majstrami. / Nemám úctu k ničomu / všetko dissujem / nečítam noviny / rovno ich hejtujem / som MC Kalkul, publikum je spodina / strana som ja, „náš človek“ rodina.

Poď so mnou do vojny proti korektnosti / roz..beme jej hlavu, dolámeme kosti / že nevieš, čo to je? / poviem ti: nik sa z nej nenaje. / To je len výmysel svätuškárov / od Novembra ním kŕmia národ / pravda, láska, slušnosť / už bolo toho dosť/ počujem silné volanie po zmene / vráťme sa ku koreňom do hnedej zeme / cieľ je jasný: dobre sa mať / pamätaj jedno – hlavne sa neposrať. / Zobrať je vždy komu, rozdáme svojim / niet tu už nikoho, koho sa bojím / pozývam na rundu celučký bar / som veľký Rácz, najlepší údržbár. / Vraj deti sprostnú a chorí trpia / vyholení rastú a slušní sa boja? / Niečo som počul, nič o tom neviem / mňa sa to netýka, tak na to seriem. / Nemám úctu k ničomu / všetko dissujem / nečítam noviny / rovno ich hejtujem / som MC Lož, môj DJ kalí / urveme všetko, veď nie sme malí.

Aj ja dokážem vypredať Pasienky / potrebujem mať veľké hodinky / ako ten z Píšťan Cigán / ktorého ľudí za hovno mám / aj ja som si to oddrel na pódiu / z vašich daní zaplatil som crew / že som nič svetoborné nevytvoril? / a kto ma kvôli tomu volil? / robím to, čo odo mňa chce tvoj foter / ktorý už na struny zodral fotel / sedí pred telkou, čumí na Zlaticu / a ty len čakáš, neotĺkaš mu palicu / plnú dementných predstáv o štáte / výherný automat, kam nikdy nič nedáte / nemá snahu sa zapojiť / ani len s rozumom odvoliť. / Vy ste moja nádej, kým takto žijete / baby, moc a keš mi doprajete / strčte si niekam Zuzany Hlávkové / pre tie je najlepší jednosmerný RyanAir. / Nemám úctu k ničomu / všetko dissujem / nečítam noviny / rovno ich hejtujem / som MC Minulosť / ešte ma nemáš dosť?

Komentáre

Teraz najčítanejšie