Denník N

Newsfilter: Kto si trúfne útočiť na otecka Kisku?

Andrej Kiska s manželkou Martinou. Foto – Facebook Andreja Kisku
Andrej Kiska s manželkou Martinou. Foto – Facebook Andreja Kisku

10 najdôležitejších správ a záhada dňa (+ zaujímavé texty, FB status a citát dňa).

Tri správy dňa vybral a skomentoval zástupca šéfredaktora Konštantín Čikovský

1. Kiskovci čakajú dieťa, prezident získal aj PR imunitu

Prezident Andrej Kiska v utorok doobeda cez svoju facebookovú stránku oznámil, že jeho manželka je tehotná a v auguste by mali mať spolu tretieho potomka. V krátkom oznámení s 5 zdrobneninami a jedným smajlíkom ( :) ) prezident nechal publikum aspoň v čiastočnom napätí a pohlavie dieťaťa neprezradil.

Priletí bocian. Informácia o budúcom prírastku do rodiny Kiskovcov sa stala správou dňa pre bulvárne aj nebulvárne médiá. Perex (začiatok článku) si najviac užila Pluska.sk: „Pravidelné cestovanie prezidenta Kisku za manželkou Martinou (41) do Popradu má nečakaný výsledok. V lete priletí za prvou dámou okrem manžela bocian.“

Spomedzi serióznych médií prijali správu najinvenčnejšie v .týždni. K textu Eugena Kordu pridali dve vety šéfredaktora Štefana Hríba: „Andrej Kiska dnes oznámil, že s manželkou Martinou čakajú tretie dieťa. Pán prezident, Andrej, tešíme sa a želáme šťastie. Štefan Hríb.“

screenshot-www-tyzden-sk-2017-04-11-17-25-32

Koniec témy lietanie. Na Andreja Kisku sa útočí ťažko. Vyzerá ako „strýco z Popradu“, ale má talent, skúsenosti a disciplínu bývalého šéfa marketingovo orientovanej firmy, ktorá naučila Slovensko nakupovať na dlh.

Kiska je navyše čestný človek s malým počtom podriadených a keďže sa Smeru za tri roky nepodarilo nájsť ani srdcervúci príbeh ožobračeného klienta Quatra, museli sa v Smere vrátiť k téme lietania do Popradu.

Kiska sa v nej vďaka nedočkavosti exekútorov útoku veľmi rýchlo dostal do úlohy obete a tým mu táto kauza škodila len veľmi málo.

Teraz, keď je čakajúcim otcom, sa jeho imunita pred verejnosťou ešte znásobí. Inak povedané,

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Dennika N.

Kiskove lety do Popradu

Newsfilter

Teraz najčítanejšie