Brad Pitt prehovoril prvý raz od rozvodu, priznal alkohol aj otcovské chyby

Fanúšikovia obdivujú jeho otvorenosť, kritici však tvrdia, že rozhovor známeho herca pre magazín GQ vyznieva komicky.

Láska sa skončila. Hviezdny pár, ktorý dovtedy vždy pôsobil ako vzor dokonalého manželstva a rodiny, sa rozvádza. Brangelina zaniká.

„Neexistuje láska bez prehry. Je to jeden balíček,“ povedal päťdesiattriročný Brad Pitt v prvom rozhovore po ohlásení rozchodu s Angelinou Jolie pre magazín GQ.

Množstvo ľudí Pittov emotívny rozhovor ocenilo. Iným sa zdalo komické, že sa popri rozprávaní o svojom ťažkom období na štylizovaných fotografiách k rozhovoru brodí močiarom v nohaviciach Giorgio Armani za 1300 dolárov alebo sa váľa po púšti v košeli tej istej značky za 3400 dolárov.

Obaja manželia sa dlhé mesiace vyhýbali novinárom. Pitt dokonca nebol ani na udeľovaní Oscarov, keď jeho produkčná spoločnosť  získala ocenenie za film Moonligtht.

Odstrihol sa od okolitého sveta a dnes tvrdí, že má strach vrátiť sa späť do štúdia a necíti sa ako herec.

„Pamätám si, ako sa pred rokom alebo rokom a pol prevalil nejaký veľký škandál a ja som si hovoril, vďakabohu, že týmto nikdy nebudem musieť prejsť. Žijem si svoj život, mám svoju rodinu, nerobím nič nelegálne,“ hovorí Pitt, ktorý o pár mesiacov neskôr zažil podobný škandál.

Ľudia si nevedeli vysvetliť, prečo sa ich obľúbená hollywoodska dvojica rozvádza. Objavili sa informácie, že Pitt sa päť dní pred podaním žiadosti o rozvod hádal so svojím synom Maddoxom na palube súkromného lietadla, čo začala preverovať dokonca aj FBI. Vyšetrovanie však uzavrela bez vznesenia akýchkoľvek obvinení.

Otec, čo má vždy pravdu

Z hviezdnej dvojice svoje súkromie ako prvý verejnosti ukázal Pitt. Po viac ako pol roku poskytol rozhovor magazínu GQ, v ktorom sebakriticky priznáva množstvo chýb, ktoré robil ako otec.

Tvrdí, že začal chodiť na terapie, ktoré si užíva.

„U nás doma sa vždy hovorilo, že

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Dennika N.

Pridajte sa k predplatiteľom

Dnes na DenníkN.sk

Najčítanejšie

| |