Kotleba na mítingu: Luntera nazýva cícer a tvrdí, že robí nátierky pre moslimov

Predseda ĽSNS stavil v kampani na imigrantov. Vo Veľkom Krtíši spomínal Rómov len zriedka, o to viac hovoril, ako imigranti znásilňujú, zabíjajú a podpaľujú a Slovensko by nemalo skončiť ako Nemecko a Francúzsko.

Kotleba na mítingu vo Veľkom Krtíši. foto N – Daniel Vražda

Cícer – tak Marian Kotleba nazýva na verejných mítingoch krátko pred župnými voľbami svojho hlavného protikandidáta Jána Luntera. Vo Veľkom Krtíši vyhlásil, že na rozdiel od „Cícera“, sa nechce podriadiť európskemu diktátu a chce ubrániť Slovensko. Ako?

„Predstavte si, že by niekto v 80. roku povedal, že sem chce prísť 200-tisíc ľudí, ktorí tu nemajú čo robiť a budú si brať všetko, lebo si myslia, že to je ich. Nič by sa nestalo, len by dali pohraničiarom o dva zásobníky viac a vybavené, vybavená vec. Neprešli by ani po druhé pásmo,“ naznačil riešenie a dodal, že strana má jasno v kraji, aj v republike. Len potrebujú viac poslancov.

Ako prišiel na 200-tisíc ľudí, ktorí by na Slovensko chceli prísť, nevedno – fakt je taký, že prijímame najmenej azylantov v celej Európskej únii, ide o desiatky ľudí ročne a aj z nich mnohí po čase odchádzajú. A fakt je aj ten, že Ficova vláda trvala na odmietnutí kvót pre utečencov.

Halal aj extrémna sionizácia

Krtíšanov zaujímali imigranti, sionisti, moslimovia, všetko k téme krajských volieb. Kotleba však dokázal spojiť aj zdanlivo nespojiteľné. Lunter totiž vyrába nátierky pre moslimov.

„Nátierky sú halal. Halal znamená, že to môžu jesť aj ortodoxní moslimovia. Pre mňa je lepšie ako halal, dať si

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Dennika N.

Sme závislí len od vás! Predplaťte si nás

Kotleba - kniha od autora tohto textuViac info

Kotleba

Župné voľby 2017

Dnes na DenníkN.sk

Najčítanejšie

| |