Denník N

Štefan Škultéty: Považskobystrická nemocnica patrí k najhorším, občania si zaslúžia kvalitnejšiu (anketa k voľbám do VÚC)

Štefan Škultéty. Foto - tasr
Štefan Škultéty. Foto – tasr

Denník N Považská Bystrica kontaktoval všetkých kandidátov na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja a spýtal sa ich, čo bude ich prioritou na poste župana a akú majú víziu pre Považskú Bystricu a okolie. V abecednom poradí zverejňujeme odpovede tých, ktorí sa do ankety zapojili.

Etarget logoSponzorom tohto newsfiltra je Etarget- váš partner pre reklamu na internete (inzercia)


Štefan Škultéty, PhDr., 42, primátor mesta Trenčianske Teplice, nezávislý kandidát

Čo bude vašou prioritou, ak sa stanete predsedom Trenčianskeho samosprávneho kraja?

Prioritami v prípade môjho zvolenia som sa zaoberal vo svojom blogu, ktorý som publikoval na webe Denníka N. Primárne ide o skvalitnenie zdravotnej starostlivosti a zlepšenie hospodárenia župných nemocníc, reštart v zlepšovaní kvality našich stredných škôl, zlepšenie dopravy v regióne investíciami do cestnej siete a vybudovaním integrovaného dopravného systému a zavedenie manažérskeho prístupu do riadenia kraja i organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti.

Máte nejakú konkrétnu víziu týkajúcu sa Považskej Bystrice, Púchova a blízkeho okolia?

V regióne Považská Bystrica je mojou prioritou riešiť neutešenú situáciu v považskobystrickej nemocnici, ktorá patrí medzi najhoršie na Slovensku, čo sa týka hospodárenia a poskytovanej starostlivosti. Myslím si, že občania tretieho najväčšieho mesta nášho kraja a blízkeho okolia si zaslúžia oveľa kvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť.

Považská Bystrica

Teraz najčítanejšie