Minúta po minúte

Téma:

Moskva odmietla ako "absolútne nepodložené" tvrdenia USA o tom, že Rusko nijako neprispieva k riešeniu krízy na Kórejskom polostrove. Donald Trump predtým vyhlásil, že Moskva pomáha KĽDR obchádzať medzinárodné sankcie. (čtk)

Zábavným rozmerom exorcistu na štátnom úrade je, že mohli mať sväté prostoty z OĽaNO svätú zasadačku aj svätý pokoj, lenže to by museli odolať nutkaniu sa tým popýšiť na svätom Facebooku. Nová svätá Cynická obluda.

Organizátori Rely Dakar pre nepriaznivú predpoveď počasia zrušili 12. etapu pre motocykle a štvorkolky. Automobily a kamióny budú v Argentíne súťažiť podľa plánu. (tasr)

Pri nehode autobusu v Kazachstane zahynulo 52 ľudí. Z horiaceho vozidla sa zachránilo len päť osôb. (čtk)

Lukáš Lacko prehral v 2. kole Australian Open s Argentínčanom Nicolasom Kickerom 2:6, 5:7, 6:1, 5:7. Posledným slovenským tenistom v dvojhre zostala Magdaléna Rybáriková, ktorá nastúpi v 3. kole v noci na piatok proti Ukrajinke Kateryne Bondarenkovej. (tasr)

Počasie na dnes: Oblačno až zamračené, dopoludnia miestami polooblačno. Postupne na mnohých  miestach sneženie, na juhozápade aj dážď. Teplota -1 až 5 stupňov. Na horách varujú pred silným vetrom. (shmú)

Magdaléna Rybáriková sa prvýkrát v kariére prebojovala do 3. kola Australian Open, Belgičanku Kirsten Flipkensovú zdolala 6:4, 0:6, 6:2. V dueli o postup do osemfinále nastúpi v noci na piatok proti Ukrajinke Kateryne Bondarenkovej. (tasr)

Španielska vláda si ponechá kontrolu nad Katalánskom, ak bude premiérom opäť Carles Puigdemont a regionálnu vládu by chcel viesť z Bruselu, kde sa teraz zdržiava. Madrid akceptuje iba takú vládu, ktorej premiér bude úradovať doma. (čtk)

Najčítanejšie

| |

Blogy

|