Minúta po minúte

Téma:

Strana Sieť čelí popri splácaní 2,8-miliónového úveru z Fio banky aj ďalším státisícovým dlžobám. Exekútori už začali dlhy vymáhať a môžu strane siahnuť aj na peniaze, ktoré dostáva z rozpočtu. Sieť dlžoby potvrdila s tým, že ide o pohľadávky z predvolebnej kampane. (sme)

Aké je byť antifašistom v Spišskej Belej, kde kotlebovci získali 16 percent. Bývalý člen kotlebových hliadok sa vyhrážal študentovi, ktorý sa vysmieval extrémistom pri zdieľaní blogu bojovníka proti fašistom Jána Benčíka.

Spišská Belá je mestečkom v Kežmarskom okrese, kde sústreďujú kotlebovské hliadky, a kde ĽSNS získala napriemernú podporu. Sedemnásťročný Ján Vojtaššák sa s tým nechce zmieriť. Foto N – Vladimír Šimíček

V bratislavských Podunajských Biskupiciach je pre nehodu neprejazdná Vinohradnícka ulica v úseku od križovatky od obce Miloslavov smerom do Bratislavy. V opačnom smere je cesta prejazdná. (tasr)

Niekdajší šéf Trumpovej kampane Paul Manafort začal justičnému výboru Senátu USA odovzdávať vyžiadané dokumenty k ruskej úlohe počas minuloročných volieb. S výborom teraz hovorí o podmienkach výsluchu. (reuters)

Predpoveď počasia: Bude oblačno, postupne miestami dážď, ojedinele i búrky. Zrážky sa očaavajú najmä v západnej polovici Slovenska. Teplota 21 až 26, na severe 16 až 21 stupňov. (shmú)

Najčítanejšie

| |

Už viac ako 126496 z vás dostáva správy e-mailom