Denník N

Blog N: Vladimír Dvorový

Som lekár a mojou špecializáciou je interná medicína. Vyštudoval som Univerzitu Karlovu v Hradci Králové a ako sekundárny lekár začal pracovať v trebišovskej nemocnici. Zameriaval som sa najmä na kardiotoxicitu nádorovej liečby a snažil sa v zdravotníctve rozvíjať informačné technológie.

V roku 2010 som sa stal riaditeľom trebišovskej nemocnice a o sedem rokov neskôr riaditeľom novopostavenej michalovskej nemocnice. Zažil som teda úžasné a zároveň mimoriadne náročné chvíle, kedy sme spoločne s personálom pripravovali otvorenie prvej nemocnice novej generácie. Veľa ma to naučilo, nikdy na to nezabudnem a vždy budem vďačný ľuďom v nemocnici, ako to bravúrne zvládli.

Dnes vediem najväčšiu sieť súkromných nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare na Slovensku. Sieť, v ktorej sa snažíme robiť medicínu najlepšie, ako je to možné, s láskou, nadšením a pre pacienta. Aj preto sme v mnohých smeroch lídrom.

Nikdy som neblogoval, no teraz vám chcem o tom, ako pracujeme a uvažujeme v našej sieti, povedať viac. Verím, že si z toho vyberiete to, čo vás inšpiruje a posunie ďalej.

Najnovšie články autora