Denník N

Náš hrdina Kuciak bojoval za nás všetkých, a teraz my musíme bojovať za neho

Priatelia, demokracia nie je stav. Demokracia je jav.

To, že niekto deklaruje na papieri, v slovách, či v ústave demokraciu, to ešte vôbec nie je zárukou demokracie, to vôbec neznamená, že tu demokracia je, a existuje.
Náš hrdina Kuciak miloval demokraciu viac ako vlastný život. Tí, čo milujú demokraciu však už nesmú pre demokraciu, pravdu a spravodlivosť umierať. Preto dnes nami milované Slovensko potrebuje politický systém MMM – Moc Múdrym Morálnym, inak bude na našom Slovensku tragédií, vrážd a popráv pribúdať.

M. R. Štefánik sa riadil týmto heslom: „Pravde veriť, pravdu žiť a pravdu brániť.“ Dnes môžem napísať, že: Náš hrdina Kuciak pravde veril. Náš hrdina Kuciak pravdu žil. Náš hrdina pravdu bránil.
Česť Kuciakovi, česť Kušnírovej, veď zomreli aj za nás. Česť ich pamiatke!

Keby tu všetko fungovalo tak, ako má, tak by tu medzi nami ešte žili. Ja však verím, že ich život obetovaný pravde, spravodlivosti, demokracii a Slovensku sa touto smrťou nekončí…

Kto miluje Slovensko a svoju domovinu, kto nechce žiť v mafiánskom štáte, ten dnes nemôže byť ticho. Zastavme zlo, kým zlo nezastaví aj nás.

P.S. O hodnote človeka nerozhoduje to, aký post zastáva. O hodnote človeka nerozhoduje to, aké majetky nahonobil. O hodnote človeka rozhoduje len to, čo robí. Náš hrdina Kuciak robil a bojoval za nás všetkých, a teraz my musíme bojovať za neho…

Teraz najčítanejšie

Bindas Tibor

SaS 109 Bindas. Slovensku na www.BINDAS.eu ponúkam viac ako Pellegrini, Fico, Danko a Kotleba dokopy. "3M" Moc Morálnym Múdrym a Slovensko bude silné a spravodlivé pre všetkých. Moje blogy sú moje podozrenia, hodnotové súdy, fikcie na veci verejne. Sú písané vo verejnom záujme. Milujem Slovensko. Slovensko má na viac.