Denník N

Keď sa Kaliňák prekecne

Samozrejme som si nenechal ujsť diskusiu Kaliňák versus Nicholsonová. Argumentačnú úroveň ctihodného pána prenechám každému zvlášť. Všimol som si však jednu zaujímavú informáciu, ktorá možno trochu zanikla. Zdá sa, ochranca mafiánskych prepojení na najvyšších smerákov je tak v koncoch, že vytrepe aj čo nechce. Čítajte.

Toť len chvíľočku pred spomínanou diskusiou sa objavila v médiách informácia, že jeden z prvých policajtov, ktorí sa objavili na mieste činu dvojnásobnej beštiálnej vraždy bol riaditeľ, či nejaký bos z NAKY, venujúci sa korupcii. Keďže je to výsostne podozrivé, čo robil bos vyšetrovania korupcie na mieste vraždy, ešte k tomu ako jeden z prvých, logicky padla táto otázka.

A čaro nechceného, hlava štátneho organizovaného zločinu sa v predstieranej ľútosti prekecol. Podľa podliaka to bolo práveže v poriadku, že tam bol, mal tam byť, pretože jeho tím podal návrh na obvinenie Talianov v štyroch úplatkárskych aférach.

WTF is this? Zapína vám? Ledva objavila polícia mŕtvych, tak týpek z zNAKY z protikorupčného oddelenia už vedel, že sa to týka Talianov a ich obvinení? Predtým, ako vyšiel spomínaný článok? A okamžite nastúpil na miesto činu? Kde vlastne takýto pajác nemal čo robiť? Toto nám všetkým povedal Kaliňák. Je to hrozné, však Robo, keď ti tečie do galot, však? Strácaš sebakontrolu a pustíš aj to, čo nechceš a nesmieš. Sponzori a kápovia z teba nebudú mať radosť chlapče.

Takže teraz treba zistiť, či fízli Kuciaka monitorovali a vedeli presne o čom píše, alebo tam chlapík bleskovo dobehol upratovať. Alebo oboje? Lebo iné logické vysvetlenie nie je.

Teraz najčítanejšie