Denník N

To, čo nám včera povedala plačúca mama Martiny v Prešove ma šokovalo, a to nebolo v televízii

Priatelia demokracie, pozdravujem Bratislavu, Prešov, Košice, Banskú Bystricu, Prievidzu a všetky mestá na Slovensku i vo svete. Som hrdý na to, že včera sme to spolu dali,  a za slušné Slovensko sme sa všetci postavili.

To, čo nám včera na námestí v Prešove povedala plačúca mama Martiny ma však šokovalo. To, čo nám tam povedala, to nebolo  ukázané, a povedané ani v hlavných televíznych správach.

Hovorila aj o tom, ako ju Martina už pred  dvoma rokmi upozorňovala, aby si dala pozor, čo hovorí, lebo sú odpočúvaní.

Predstavte si priatelia, že prídete domov, a vo vlastnom byte si musíte dať pozor, čo hovoríte. Kde to vlastne žijeme? Stále v totalite?

Aj teraz mám v očiach uplakanú mamu Martiny, ktorá nás včera prosila, aby sme im nedali pokoj.

Myslím si, že slušných ľudí nemusí mama Martiny Kušnírovej prosiť, slušní ľudia tým neslušným už nedajú pokoj.

Slušní ľudia na Slovensku vedia, že sú našim dvom hrdinom Jánovi a Martine veľa toho ešte dlžní. Ján a Martina bojovali za nás, a teraz my musíme bojovať za Jána a Martinu. Ešte sme nič nevyhrali. Včera sa zápas so zlom ešte  len začal.

Mama Jána a mama Martiny nás nemusí prosiť. Naopak my prosme ich o odpustenie, že sme už skôr nevyšli do ulíc, a tak sme ich nevinné deti nedokázali ochrániť.

P.S. Kto mlčí o zlu, ten tiež koná zlo. Kto nežaluje vinných, ten je spoluvinný.

 

Teraz najčítanejšie

Bindas Tibor

SaS 109 Bindas. Slovensku na www.BINDAS.eu ponúkam viac ako Pellegrini, Fico, Danko a Kotleba dokopy. "3M" Moc Morálnym Múdrym a Slovensko bude silné a spravodlivé pre všetkých. Moje blogy sú moje podozrenia, hodnotové súdy, fikcie na veci verejne. Sú písané vo verejnom záujme. Milujem Slovensko. Slovensko má na viac.