Denník N

Povedali o nich…

Tak máme cirkus Pellegríni za sebou. Viete z čoho mám ja najväčší strach? Z národa slovenského. Gauneri, zlodeji a podvodníci sú známi dlhé roky. Ale národu to nevadí. Zlodeji, psychopati, podvodníci, primitívi, skrátka čvarga sa nachádza všade vo svete. Ale len málokde na svete sa stáva, že tých, ktorí sa tým vôbec netaja, si národ vyberie, aby im vládli.

Ja som zhrozený. Bez slov. Neviem, ako reagovať. Z tohto národa. To množstvo drístov o Sorosovi, sprisahaniach a absurdných infantilných debilít o tom, že síce Ryšavý Kornel kradne, ale aj tak je to to najlepšie, je ohurujúce. Mňa to omračuje, čo sa motá po fasabúku a iných weboch a v akých koncentráciách. Jasné, že na začiatku sú za tým platení trolovia, ale strašidelné množstvo národa to hltá aj s navijákom. A to ma desí úplne najviac.

Je neuveriteľné, ako má mocou posadnutý psychopat dobre naštudovaný psychologický profil bežného, možno trochu blbšieho Slováka. Stačí mu podhodiť nejakého trasľavého dedka z piatej aveňjú a to Slovákovi stačí. Síce ak by ste sa všetkých, zo Sorosa  na smrť vystrašených Slovákov opýtali, že čo to vlastne ten Soros chce, tak by ste zistili, že pre drvivú väčšinu je to fantómový nepriateľ, nevedia síce čo má za ľubom, ale naisto nič dobré. A to stačí.

Možno by niektorí riekli, že chce, aby tu bolo veľa migrantov. Lenže potom je zvláštne, že sa mu akosi nedarí, je veľmi slabý v tej manipulácii, lebo skoro všetky strany na Slovensku sú proti migrantom. Okrem srandovného Progresívneho Slovenska, ktoré sa motá na úrovni štatistickej chyby. Ja si všemocného intrigána teda predstavujem inak. Alebo rečičky o tom, ako po Európe pobehuje nejaký záhadný týpek, platený Sorosom a organizuje majdany. Zase možno konštatovať, že si veru tie petrošekely nezaslúži, lebo jeho úspešnosť konverguje k nule. Chudák Šoroš vyhadzuje svoje milióny nadarmo.

Navyše, všetkým blbcom, šíriacim sprostosti o zlej Amerike, sionistickom sprisahaní, ovládaní spoločností tajnými spolkami, zahraničnými agentmi a všemocnými tajnými skupinami a podobným drístom odkazujem jednu maličkosť. Je nanajvýš podozrivé, že oni o týchto konšpiráciách a celosvetovom sprisahaní voči mimoriadne významnej krajine akou Slovensko zaiste je vedia, napriek tomu ich nikto ešte nepicol a z nejakého neznámeho dôvodu si to môžu verejne šíriť a nikto nič. Žiadni agenti, žiadni Men in Black, skrátka nikto nič nerobí. Zaujímavé.

No nič priatelia, každý národ si zaslúži takú vládu, akú má. Neviem či to je internetom, alebo je to len nejaká prirodzená degenerácia mozgovej aktivity, ale mám pocit, že ako celok osprostievame. Žiadne analytické, či kritické myslenie u mnohých nevidno. Už nie len mať fírera, ktorý sľúbi všetko, ktorý sa o každého vraj postará, už aj myšlienky a názory nám fírer podsúva, aby sa náhodou národ nezačal zaoberať takou zbytočnosťou, ako je myslieť.

Takže zatiaľ všetko OK, nič podstatného sa nedeje, smerácki paraziti môžu zase pokojne spávať, je tu šanca ešte dva roky kradnúť, potom za sebou pozametať ako sa dá. A samozrejme aj Hídi, tých sa to týka tiež.

Ak by sa náhodou dostal tento článok nejakému ficovoličovi do rúk, ktorý nekradne a neparazituje, nemá synaptické dráhy deštruované etylakoholom, tak mu tu vypíšem zopár krátkych vyjadrení osôb, osobností a fachmanov. Je tu však aj možnosť, že si ich kúpil Šoroš. Všetkých. Politikov, vyšetrovateľov, športovcov, umelcov, lekárov,  skrátka komplet program. A začal prezieravo už začiatkom storočia. Koťuha jedna!

 • SLS spoločnosť pre súdne lekárstvo. Predseda Boris Ťažký povedal, že polícia zlyhala na celej čiare. O obhliadke mŕtvych tiel.
 • Zuzana Kronerová pri preberaní Českého leva : Som šťastná. Ale aj smutná, znepokojená a rozzúrená, za to, čo sa deje na Slovensku. Nedopusťte, aby sa tu vyškierala arogancia moci.
 • Šéf EPP v Europarlamente sa vyjadril, že Kaliňák by mal byť odvolaný.
 • Osobitná kontrolná delegácia EP – najväčším problémom sú orgány činné v trestnom konaní
 • Bývalý elitný vyšetrovateľ Šáray – Gašpar by mal mlčať a odísť.
 • Oliver Andrássy : Fico je psychopatický blázon a Béla Bugár je smradľavý zmrd
 • Paľo Habera: hanbím sa za svoju krajinu
 • Kňažko na odovzdávaní cien OTO podporil protesty
 • Andrej Sekera – vydržte, aj ja chcem slušný štát
 • Odídený Marek Gajdoš, vyšetrovateľ Gorily – nátlak polície pri vyšetrovaní
 • Elitný vyšetrovateľ Jozef Lutter (bývalý zástupca finančnej polície) podáva trestné oznámenie za marenie razie vo firme Malého Lacka
 • Kolenčíková, bývalá funkcionárka Smeru v Nitre: brutálne prepojenia oligarchov na Smer a neskutočná korupcia. Popísala to konkrétne a presne.
 • Hanzel, člen Smeru, poslanec NRSR, zmluvy medzi sponzormi Smeru a Smerom, ako si po uchopení moci budú môcť rozparcelovať Slovensko a kradnúť na štátnych zákazkách. Plus miesta na kandidátke Smeru.
 • Martvoň, bývalý smerák, poslanec NRSR, vplyv oligarchov v Smere presahuje všetky miery únosnosti
 • Exmanželka psychopatického smeráka vypovedala, ako balí peniaze do alobalu a nosí Ryšavému Kornelovi. Peniaze majú byť z Hornonitrianskych baní.
 • Chovanec, obvinený s podvodných vratiek DPH označuje za patrónov týchto podvodov Roba a Strapatého.
 • Pavol Milan, bývalý šéf vyšetrovacieho týmu kauzy DPH (teda kauzy Robo – Strapatý), „chceli ma obviniť a zavrieť za zneužívanie právomocí verejného činiteľa“. V zápisnici, ktorá bola odovzdaná Úradu špeciálnej prokuratúry, sa  nachádzajú tri mená z prvej desiatky smerákov, namočených v kauze DPH.
 • Špirko, elitný špeciálny prokurátor. Strapatý a Robo sú zapletení v v schémach, ktoré im umožňujú kradnúť. A zneužitie právomocí verejného činiteľa (obvinenie, konfiškácia spisov a odobratie prípadu). Má podozrenie, že Kaliňák je skorumpovaný a spáchal sabotáž.
 • Exšéfka Mária Z. DÚ v Šamoríne, za 33.000 eur som si kúpila miesto riaditeľky DÚ v Šamoríne. Od Smeru. Policajný vyšetrovateľ vec odmietol ako neopodstatnenú.

Tak čo, je to málo? Všetci sú len psychicky narušení, frustrovaní, prípadne platení Sorosom, aby neprávom obviňovali chudákov „sociálnych demokratov“?  To vám milí voliči megazlepenca fakt nestačí? Ste pri zmysloch? Nevadia vám tie megamajetky, ktorými disponujú smerácki bosovia? Fakt vám nezapína, ak nejaký smerácky pankhart zázračne zbohatne práve a presne v tej chvíli, ako zakotví v politike? Že presne od tej chvíle sa začína príbuzným akosi zázračne dariť a behom pár chvíľ sa stávajú šialenými boháčmi a samozrejme úplne každý z nich, bez výnimky robí biznis so štátom?

Teraz najčítanejšie