Denník N

Ktorý slovenský Hercules vyčistí Kaliňákov chliev?

Úloha, ktorú splnil bájny grécky hrdina, bola detskou zábavkou oproti tej, ktorá čaká na riadneho ministra vnútra. Takže nie na Druckera. Grécky hrdina totiž dokázal podľa gréckej mytológie vyčistiť Augiášov chliev za jediný deň. „Krízový manažér“ Drucker, terajší  šéf rezortu vnútra zatiaľ na tom policajnom neotvoril ani dvierka. A čím dalej je jasnejšie, že tak vôbec nemá v úmysle urobiť. Alebo urobiť nesmie, čo je ešte horšia správa. A to prosím netvrdím a nikdy tvrdiť nebudem, že policajti ako celok sú nejaké skorumpované pro-mafiánske štetky, ktoré za 400,-€ odmenu, ktorou sa s nimi lúčil Kaliňák, budú prostituovať aj na verejných priestranstvách! Kto si vyskúšal službu v ozbrojenom zbore vie, o čom píšem.

Robert Kaliňák zasvinil policajný zbor prostitútkami, ktoré sú na jednej strane schopné „podržať“šéfovi a rovnako vedia podržať aj „bonitnému“ klientovi. Ak dnes padla dôvera ľudí v políciu na historické minimum, nie je to zásluha chalanov, či dám z vozidiel s nápisom Pomáhať a chrániť. To sú tí, ktorí si za najmenší peniaz musia oddrieť všetky služby a triasť sa, aby nepadli do nemilosti nejakého smeráckeho šéfa, lebo by to znamenalo o 150,-€ nižší osobný príplatok a tým aj ohrozenie splácania hypotéky. Ak včera, či predvčerom ušiel na doživotie odsúdený Okoličáni, neušiel nikomu z dvojčlennej hliadky spomínaného auta. „Ušiel“nejakémo policajnému bossovi, ktorý chcel, aby mu utiekol. Pretože ten útek bol pre neho osobne, alebo pre niekoho zo smeráckej luzy, mimoriadne bonitný.

Včera vyšiel v Aktualitách.sk článok KRYLI NARKOBARÓNOV, BERÚ EUROFONDY A FINANCUJÚ ŠÍRENIE ISLAMU. Píše sa v ňom okrem iného o prepojení šéfa finančnej polície, inak bývalého dôstojníka ŠTB Bernarda Slobodníka a generálneho manažéra Smeru Viktora Stromčeka na albánsku mafiu, pôsobiacu na Slovensku. Skutočne stojí za to, prečítať si ho. Toto je ten skutočný policajný chliev. Presne toto a množstvo ďalších iných chlievov, v ktorých si grofkajú pri nielen policajných hrantoch smerácke prasce a často už aj mladé odstavčatá. Stačí sa pozrieť na smeráckeho poslanca Madeja a spoločné víťazné gesto s mafiánom Vadalom.

Kto raz úplne vyčistí tento chliev, ktorého architektom je podľa slov Roberta Fica „najlepší minister vnútra v dejinách Slovenska“ Robert Kaliňák, to sa skutočne nedá odhadnúť.

Ale s veľkým upratovaním musíme začať my, občania.

P.S. Trošku mimo témy, ale nedá mi. Ak manželka ministra vnútra Druckera zamestnávala vo svojej neuveriteľne prosperujúcej firme pol človeka, dávala mu okrem polovice platu aj polku gastrolístku? Ak áno, trhala ho napoly pozdĺžne, alebo priečne?

Foto: TV Noviny

Text je súčasťou blogov Denníka N, nie je redakčným obsahom.
Administrátorov blogov môžete kontaktovať na adrese blog@dennikn.sk.

Teraz najčítanejšie