Denník N

Kaliňák, Ráž, Drucker, panoptikum pokračuje … ako smrtky na orloji

Koľko výmien na poste ministra vnútra ešte potrebujeme, aby sme pochopili, že v SMERe s.r.o. sú len obchodníci, ktorí ako služobničkovia slúžia nie záujmom Slovenska, ale iba vlastným záujmom. Záujmom svojich straníckych špičiek, ktoré profitujú z obchodov s oligarchami. Takto nám už od čias Mečiara rozkradli a naďalej rozkrádajú kedysi náš spoločný majetok.

Minister vnútra Drucker predvádza nádherné divadielko a teší sa z toho, ako mu to žerieme. Robí presne to, na čo bol menovaný.

1. Naťahuje čas.

2. Priťahuje pozornosť k odchodu policajného prezidenta, ktorý mal odstúpiť už dávno, keď sa zistili jeho prvé vážne pochybenia pri vyšetrovaní vraždy mladého novinára a jeho priateľky a odvádza pozornosť od káuz, pre ktoré občania žiadali odchod Fica a Kaliňáka.

Tak čo, necháme ich ďalej hrať svoju hru, zametať pod koberec všetky stopy po svojich obchodoch a po obchodoch ďalších svojich členov, Počiatka, Žigu, Matečnej, Rašiho, ale aj ďalších členov tejto koalície a ich podporovateľov zo Slovenskej národnej rady, s.r.o.?

Text je súčasťou blogov Denníka N, nie je redakčným obsahom.
Administrátorov blogov môžete kontaktovať na adrese blog@dennikn.sk.

Teraz najčítanejšie

Vladimír Luterán

Verím. Verím, že na Slovensku je veľká väčšina slušných a poctivých občanov, ktorí chcú žiť v krajine, na ktorú môžu byť hrdí. Tak nech to dávajú najavo. Vždy keď je to nutné. Nech každý slobodne prednesie svoj postoj. Pokojne a rozvážne. Moje motto je: Hlas ľudu, hlas Boží.