Denník N

Poslanec Fico : konateľ SMER – SD s.r.o.

Konateľ Fico a prokurista Kali verne plniaci želania spoločníkov , oligarchov Smer-u .

Najnovšia  pobočka  Obchodného súdu Slovenskej  republiky bola otvorená na  jeden,  jediný deň  v Častej Papierničke .  Najúspešnejšia  štátostrana  všetkých čias tam zakladala svoju eseročku . Neočakávane, netradične  vo štvrtok .  Na  mimoriadnom sneme SMER-SD , ktorý na rozkaz plukovníka  Fica bol z konšpiratívnych dôvodov označený len ako pracovný  . Vďaka tomuto strategickému rozhodnutiu Hranola sa podarilo konanie snemu utajiť pred celosvetovým  teroristom p. Sorosom . Poslanec  Róbert  Fico oslávil hodinovým prejavom svoje jednohlasné zvolenie za konateľa .  Jednohlasné  zvolenie bolo  vopred  jednoznačne  garantované .  Všetci  potencionálni   pochybovači bez ohľadu na predchádzajúce zásluhy  ( napr.: p.Maďarič,  p.Zala ) boli totiž vopred  dlhodobo  a  systematicky  “ dobrovoľne “  vytlačení do komparzu.  Prokuristom  sa nemohol  stať  nikto iní ako  slovenskou verejnosťou  tak zbožňovaný   Kali .

Spoločenská  zmluva sa nemenila . Nebolo to potrebné. Spoločníci  SMER -SD  s.r.o . sa predsa tiež nemenili . Nebol  dôvod. Spoločníci – Oligarchovia sú predsa spokojní . Veľmi spokojní . Smer -SD predsa  drží  slovo , aspoň voči svojim oligarchom.  SMER-SD chráni predsa Slovensko , aspoň pre oligarchov. SMER – SD robí predsa pre ľudí, pre svojich ľudí, pre svojich oligarchov.

Mimoriadny,  pardón pracovný snem bol dlhodobo plánovaný a pripravovaný. Tak dlhodobo plánovaný , že účastníci snemu nedostali žiadne pozvánky.  Veď  načo. Ich účasť , či neúčasť nemohla nič , vôbec nič ovplyvniť.  Veď oni ani doteraz nič, vôbec nič neovplyvňovali.  Túto skutočnosť  poznali oni,  účastníci snemu , ako aj vodca  Hranol.  Smer-SD  už dávno  zdegradoval na stranu jedného  muža .  Muža ?  Presnejšie plukovníka. Plukovníka ? Jedného poslanca ?  No dobre dvoch poslancov. Po sneme  v Častej Papierničke na stranu jedného konateľa  a prokuristu . Všetci ostatní sú do počtu. Všetci ostatní sú štatisti . Nahraditeľní  štatisti . Kedykoľvek a okamžite nahraditeľní, zneužiteľní a zneužívaní  štatisti . Čo Vy na to p. Maďarič, p. Zvala? Často len na jedno použitie. Čo Vy na to vnútorne integrálny  p. Drucker ?

Mimoriadny, pardón pracovný snem bol dlhodobo plánovaný a koncepčne pripravovaný. Tak dlhodobo plánovaný , že účastníci snemu nepoznali  ani jeho program. A to sa mali meniť a to sa aj zmenili  stanovy strany SMER-SD . A tak program poznali len jeho tvorcovia Hranatý a Kali. Ostatní ho nemuseli  vôbec poznať. Ostatní členovia snemu tam boli len na to, aby tak ako vždy doteraz len počúvali a hlasovali. Hlasovali za to, čo chce konateľ a prokurista .Hlasovali za to, čo potrebujú oligarchovia, politbyro  v pozadí . Stranícka demokracia  a lá SMER-SD . Hranol a Kali boli v takom strese, že tento krát ani nemaskovali autokratické pomery štátostrany pri hlasovaní .  Naďalej však na drzovku budú všetci tláchať  o opozičnej ministrane, ktorá sa zmestí do výťahu, o opozičnej strane na čele s človekom ,ktorý sa v mladosti stýkal mafiánom, o opozičnej strane na čele so  zhuleným Sulíkom . Nikto, absolútne nikto a už vôbec nie členovia SMER-SD v okresoch a krajoch si nerobia žiadne ilúzie o tom, že by o niečom aj rozhodovali.  Však „predceda“ s Kalim vo VIP salóniku najlepšie vedia  čo je pre nich ( rozumej : pre predcedu  a Kaliho slúžiacich oligarchom) dobré .

Takto sa len úporne a márne snažia prekryť svoje  bezrozmerné  škandály .Ľudia s preukázanými kontaktmi na mafiu na úrade vlády, či v bezpečnostnej rade štátu, bezbrehé  tunelovanie našich daní prostredníctvom zmanipulovaných tendrov ( napr.: mýtny tender a  221 miliónov  éčiek ) . Najnovšie si už Kali vraj skúsil spoluprácu aj s vietnamskými súdruhmi na priamo . Len ploštice na Súmračnej nemajú jasno, či im nezabudol vystaviť faktúru za let pre všetkých cestujúcich . Nemeckí novinári totiž majú viac ako dôvodné podozrenie, že p.Trinh  tam cestoval načierno a proti svojej vôli . Tak ako to bolo pán predceda ?  Odpoveď je slovenskej  verejnosti dopredu jasná . No predsa tak, ako s tou Vašou colou na  Vazovovej …….

Teraz najčítanejšie

Miroslav Janis

Optimisticky a vytrvalo sa pokúšať o to, aby politici a verejne činní ľudia rešpektovali práva občanov, aby niesli "doživotnú" zodpovednosť za svoje činy pri výkone verejných funkcií...