Denník N

Dôvod k emigrácii aneb Majko na hrad

Neonacista_Extrémista

Tento blog píšem totálne znechutený, ale na prekvapenie vôbec nie som prekvapený. Čím to asi bude?

Chcel som s blogom začať až po štátniciach, ale táto správa ma nenechala, tak ako mnohých z Vás, nedotknutým a preto som sa rozhodol, že sa k tomu vyjadrím, ak by teda niekoho zaujímali názory nejakého 22 – ročného VŠ, tak môže v čítaní veselo pokračovať (aj keď veselé to možno nebude).

Kto by to bol čakal, všakže? Podľa mňa mnohí, ale nikto si to nechcel pripustiť.

Zatiaľ, čo SMER-SD popiera jednu kauzu za druhou, tak pod rúškom ticha a temnoty nám tu narastá omnoho väčšia hrozba. Posmievali sme sa im, slovne sme na nich útočili, ale oni zatiaľ naberali na sile a vysávali z tejto krajiny dušu a zdravý rozum. Stále neviete o kom je reč? Myslím si, že to už všetci viete a áno je to správne, sú to naše lesklé hlavy zo strany  Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko.

Všetky naše oči sa v posledných mesiacoch upierali na vládnucu koalíciu strán SMER-SD, MOST- HÍD a SNS. Čo robili oni? Nič, no aj tak im stále rástli preferencie. Podľa agentúry AKO im preferencie za obdobie apríl 2018 narástli na neuveriteľných 10,30%. Teraz neviem, že či sa mám smiať, alebo plakať. Určite som vystrašený a pohoršený.

Dnes, keď som si prečítal, že Marián Kotleba bude kandidovať na post hlavy štátu, tak som sa rozhodne nesmial, ale naplnilo sa to, čo som si aj myslel (bohužiaľ). Mariánovi Kotlebovi za tie roky ego narástlo do nesmiernych výšin, do takých výšin, až si myslí (podľa mňa je o tom presvedčený), že sa stane budúcim prezidentom. Tým sa pripojil k „výbornej partii“ kandidátov.

Prezidentské voľby 2019 teda budú veľmi „zaujímavé“, až tak zaujímavé, že ich možno budem sledovať zo zahraničia (voliť určite budem), ale stále ešte nemôžeme zúfať. Voľby sú ešte ďaleko a stále sa môže objaviť nejaký zaujímavý kandidát, ktorý presvedčí mňa, a mnohých, ostať v tejto krajine a bojovať so „zelenými mozgami“ a nezdravým rozumom za lepšiu budúcnosť tejto našej malebnej krajinky.

To je asi všetko, čo som chcel povedať. (NA STRAˇY, či ako sa to hovorí?)

Áááááá ešte jedno som chcel, taký jeden pekný citát si pamätám z knihy, ktorú napísal Daniel Vražda a kniha sa volá: Kotleba. Odkiaľ prišiel a ako je možné, že sedí v parlamente. Ten citát bol od muža okolo štyridsiatky (v knihe chcel zostať v anonymite a bol nazvaný ako „Alan“), ktorý sa s Kotlebom poznal ako sídliskové dieťa a tu je ten citát: „volali sme ho trtko a teraz nás všetkých oštaľ. Berie mesačne štyri- či paťtisíc a má všetko a všetkých v…,“ smeje sa.

Majte pekný deň.

 

Teraz najčítanejšie