Denník N

Angažovaný Kuffa, hovienka v Teleráne a iné jednohubky

Aj "lídri" majú svoje city...
Aj „lídri“ majú svoje city…

Kuffa sa odhodlane modlí pred parlamentom, svalnáči s kotvami sú novou hrozbou, Trump sa zaľúbil a Teleráno vie vyliečiť rakovinu.

Článok je satirickým príspevkom

Svalnáči s kotvami

Naspídovaný svalnáč si potreboval zdvihnúť ego a na fejsbúkový profil zavesiť novú zmlátenú trofej. Keď jedného dňa tu pred ním akýsi cudzinec bráni žienky! Ten je dobrou zámienkou, prebleslo mu mysľou. A tak chudák Henry dostal na frak a zo svojho hrdinského činu sa neprebral. No… Zrejme bol svalnáč v tranze, poznáte to. Päť úderov a zrazu máte chuť rozgniaviť svojej obeti ksicht. Kašlať na následky! Na tie sa v tranze predsa nemyslí. Pokým nezačne ktosi nablízku konať. A tak sa svalnatému namiesto potlesku kamošov na Fejsi dostalo želiezok. Ajaj! Nejak to nedomyslel. Len to modré tričko s kotvami ma straší… Hovorí jedno, vrah (Áno, bola to vražda a ticho!) nebol bláznivý pošuk, ale úplne priemerný občan Slovenska. A ak sa práve ten mení na gorilu v posilke mlátiacu akýkoľvek prejav inakosti naokolo…. Je to veru varovný signál.

Ženy sa na tomto mieste konečne nemusia báť. Stálo to len jeden ľudský život…
Foto: Fici.sme.sk, úprava: Klára Kusá

Za život za každú cenu

Kuffa potajme spriada zlovestné plány ako zmanipulovať Slovensko a jablkovým dženderom, (ktorý má na publikum asi rovnaký efekt ako Voldemort v Harrym Potterovi) infikuje svoje verné obete v kostole. Nedávno dokonca priniesol zopár suvenírov do parlamentu. (Ach, ako by sa ten Tiso potešil!) No veď prečo by tých fašistíkov nepodporil? Platia mu predsa reklamy! A keď sa už tak verne mojkajú, rozhodli sa aj pre zrušenie potratov – so vzájomnou podporou. A tak si žienky veru dávajte riadny pozor a svoje plodné dni pozorne počítajte! A keď z vás jedného dňa vybehne dvadsiaty potomok, nuž viete ako je to… Pán Boh to tak zariadil, Pán Boh to tak chce. Amen.

Apdejt: Ajajaj. Žeby predsa len zákon o potratoch neprešiel? Pán Kuffa opäť zasahuje a spolu so zmanipulovaným obecenstvom predstupuje pred parlament (v priamom prenose monitoroval Eugen Korda). Detské topánočky, sošky Panny Márie a modely embryí sú vítané! Nech je utrpenie nenarodených ratolestí očividné. Ako sa tak pozerám, normálne mi je tých modliacich sa ľudí ľúto. A predtým ako ma pošlete do pekla – veď aj ja verím v Boha. Ozaj. Ale v milujúceho, nie trestajúceho.

Keď z Božích detí vycucajú aj posledný zvyšok mozgu.
Foto: Romea.cz, úprava: Klára Kusá

Trumpov románik

Nasrať svetovému mieru! Povedal si Trump a Merkelovej daroval výraz za milión. Zrazu bolo všetko jasné. Gé sedem prestáva existovať. Nahrádza ju gé šesť plus Trump. Ten si na znak rebélie odskočil na rande s Kimom. Ej, mali ste ich vidieť! Donald sa nezdá, no dvoriť mladým chlapcom vie dokonale. A keď sa jedného dňa rozhodne bláznivý líder vyhubiť celý svet atómovkou, Trump bude rád. Predstava stáť Kimovi po boku ho blaží. A fakt, že líder hlavu Spojených štátov o 24 hodín bez milosti zabije mu asi vadiť nebude. Veď sám napísal: „Je lepšie žiť jeden deň ako lev než existovať sto rokov ako ovca.“

Však okej. Problém je, že Trumpov jeden deň sa už dávno minul.

Aj „lídri“ majú svoje city… Foto: Flickr.com, úprava: Klára Kusá

Čím viac hovienok a milencov, tým lepšie  

Ak bojujete s rakovinou, máme pre vás riešenie! V Teleráne na Markíze odporúča Pani Doktorka Klímová dva zaručené postupy: 1. Veľa kakajte. 2. Nájdite si milenca. A tak chorí ľudia zúfalo počítajú hovienka a orgazmy. A pofidérne zdravotné centrá si spokojne líhajú v zarobenom keši.

P.S. Ak ešte stále vlastníte bedňu, vyhoďte ju. Alebo ju aspoň využívajte zmysluplne a nepozerajte Teleráno.

🍒 Čerešnička na záver 🍒

Trumpa odmietajú najnovšie aj celebrity. Že vraj si umývajú vlasy. Alebo sú mŕtve. Dočasne. Nuž a Theresa May pre Donalda nie je dostatočne sexi.

Má to ťažké, chudák.

_

Text je súčasťou blogov Denníka N, nie je redakčným obsahom.
Administrátorov blogov môžete kontaktovať na adrese blog@dennikn.sk.

Teraz najčítanejšie

Klára Kusá

Som človek, druh kultúrno-umelecký, dve nohy, dve ruky, vlasov tak akurát, myšlienok priveľa, racionality primálo. Cieľom môjho blogu je šírenie osvety v oblasti duševného zdravia. Svoje ťažkosti sa zároveň snažím ukazovať vo svetle pozitívnom, svetle inakosti a daru. Občas si odskočím aj do kultúrno-umeleckých vôd či tém, ktoré sa ma bytostne dotýkajú.