Denník N

V piatok dojdi, ak nechceš, aby pustili Kočnera

Zavreli Kočnera. Ironicky tlieskam. Presne raz. Okrem toho mykám oboma plecami. Trvalo to len tri fázy jeho vzhľadu. Možno, keby ho boli zavreli vo fáze vráskavca ozrutného, nepotreboval by si rezať zo žalúdka a z basy by vyšiel krajší ako Lexa po príchode z JAR a mierumilovnejší, ako Krajniak po vojenskom bukkake s Gajdošom.

Okrem toho zabásli aj Ruska. Znovu. Netreba si myslieť, že je to niečo iné ako pokus nás uchlácholiť. Je úsmevné, že sa nachádzame v takej dobe, kedy môžeme aj Kočnera nazvať len malou rybou. Ale vo svojej podstate je to len sedlák, malomeštiak a pajác, ktorý si myslí, že za prachy si môže kúpiť beztrestnosť, vkus a v podstate všetko.

Kočner je psychopat. Na celý svet sa pozerá len skrze prachy a moc. Sú mu ukradnuté akékoľvek zákony, okrem tých, čo ho chránia pred basou a za ktoré sa schováva. Slušnosť je mu ukradnutá tiež, aj keď jeho parkovanie na miestach pre invalidov je odpustiteľné, keďže nemať mozog je podľa mňa defekt, ktorý ho oprávňuje využívať tieto miesta na parkovanie viac, ako ozajstných invalidov.

Kočner je podvodník, násilník a zlodej. Skrze zmenky si spravil zo štátu prasiatko, ktoré neváha rozmlátiť svojim dvojcentimetrovým penisom na padrť. Je to človek, ktorý sa cíti nedotknuteľný až tak, že sa vyhráža do telefónu novinárom.

Kočner je fenomén toho, ako sa človek bez schopností, talentu a IQ, len vďaka tomu, že je povahou zm*d a falošnejší ako nula eurová bankovka, vytlačená na čiernobielej ihličkovej tlačiarni, dokáže dostať k majetku takých rozmerov, že si na neho netrúfne nikto.

Kočner je nikto. Je len ťažko odstrániteľný fľak na slovenskej košeli, celej zamazanej od krvi. Exkrement postmečiarizmu, ktorý nikto nestihol nikto odpratať, lebo smrdí na dva kilometre tak, že vás z neho nadrapuje.

Zavreli ho len kvôli verejnému tlaku a ak verejný tlak poľaví, bude si behať po slobode, podvádzať, kradnúť, parkovať ako pako a tak ďalej.

Spolu s ním teda zavreli aj Ruska. Skrachovanca, na ktorého písomkách sa na strednej smiala celá jeho trieda a na vysokej nie len jeho ročník.

Dojdi na protest. Ja mám stále čas každý piatok.

Teraz najčítanejšie

Jakub Pohle

Som chudobník, prekladateľ, stand up komik, administrátor FB stránky Málo Cynizmu na toto mesto 3.0 a cynik.