Denník N

Recenzia: Smrť v bielom plášti

V dnešnej recenzií sa bližšie pozrieme na titul, pri ktorom tuhne krv v žilách.

Na našom knižnom trhu sa minulý mesiac po dlhšej dobe objavil triler z lekárskeho prostredia. Spoločne sa ponoríme do hlbín nemocničnej atmosféry, ktorá sa razom zmení na mrazivú.

Kelly Parsons: Neublížiš
Steve je mladý, ambiciózny  chirurg, ktorý neustále napreduje vo svojej práci. Podieľa sa na tom čo ho najviac baví, zachraňovať ľudské životy. Jeho kariéra vyzerá veľmi sľubne, takmer nik nepochybuje o jeho žiarivej lekárskej budúcnosti. Počas výkonu bežných činností sa jeho asistentkou stáva mladá medička Gigi. Gigi od prvej chvíle všetkých očaruje nielen svojou krásou ale taktiež vedomosťami, zručnosťami ktorými disponuje. Ako čas plynie trávia spolu väčšinu pracovného času, javia sa ako dokonale zohratá profesionálna dvojica.

(zdroj: albatrosmedia)

Steve začína prežívať komplikované obdobie nielen v práci ale taktiež ani v súkromí to nemá ideálne. Najväčšou príčinou tohto stavu není len Stevove profesionálne zlyhanie, taktiež zlyhanie v súkromnej sfére ktoré dokonale mladá medička využila. Podarilo sa jej ho zviesť, týmto sa pre Steva začína neľahké obdobie.  Je ponorený do prípadu záhadného úmrtia  svojho pacienta. Nebezpečná hra sa začína.
Sú v ohrození ďalší pacienti ? Ohrozí rodinu ?

To všetko sa dozviete vo veľmi pútavom príbehu, ktorý by nemal  vynechať žiaden  milovník napätia a kvalitnej literatúry.

PLUSY:
– charaktery postáv
– prostredie
– zápletka

MÍNUSY:
– záver

Moje hodnotenie: 81%

 

Text je súčasťou blogov Denníka N, nie je redakčným obsahom.
Administrátorov blogov môžete kontaktovať na adrese blog@dennikn.sk.

Teraz najčítanejšie

Dávid Drang

Zdravím volám sa Dávid a mám 22 rokov . Medzi moje najväčšie záujmy patria KNIHY a ŠPORT . Rád sa podelím s vami o zaujímavé a pútavé recenzie a články .