Denník N

Nová, iná doba

Kdekoľvek počúvam o tom, ako to v Rusku nie je až také zlé. Prezidentskí kandidáti – Štefan Harabín, Eduard Chmelár, Martin Daňo… – sú frajeri. Údajne nás mimovládne organizácie chcú zotročiť, lebo USA, Soroš.

Prepadá ma zúfalstvo, takmer všade sa stretávam s dezinformáciami, velebením Putina, Harabína a ďalších proruských aktivistov. Problém však nie je, že sa tieto informácie dostávajú ku mne. Problém je, že sa dostávajú k vám všetkým.

Počúvame o tom, ako očkovanie zničuje naše deti. Počúvame o tom, ako Rusko je vysnívaná zem. Doslýchame sa o tom, ako prehnité mimovládne organizácie, ničia naše budúce životy. Môžeme sa rozprávať kľudne aj o chemtrails, plochej zemi, či o tom, že naše deti zomrú v prípade príchodu tej obrovskej hordy imigrantov. Zaplavia nás zločinci. Nikoho netrápi korupcia, školstvo, zdravotníctvo, predseda parlamentu, expremiér (premiér), oligarchovia. Dokonca nie je problém ani to, že niekto čaká na pohotovosti 4 hodiny. Problém je to, že sem príde horda. Problém je to, že tu CIA organizuje prevraty, každý deň. Prečo sa nepozrú tí ľudia, ktorí toto hlásajú, predovšetkým na stav svojej krajiny?

Vo vlakoch, ktoré horia, odpájajú sa, ale sú zadarmo, nám hliadkajú bravčové hlavy. Tieto hlavy sú jediní a praví predstavitelia slovenského národa. Náš predseda parlamentu utajuje svoju rigoróznu prácu, a jeho diplomová práca sa záhadne stratila. Áno, Marián Kočner je za mrežami (neodsúdený), ale aj tak. Kde sú ostatní? O (dnes) poslancoch (R.K, R.F.) netreba ani písať. Sociálne balíčky otupujú naše staré mamy a starých otcov. K tomu všetkému tu rastie nacionalizmus. Ten nacionalizmus, ktorý vlastne velebí Rusko. Ako môže nacionalizmus velebiť inú krajinu? Dokonca títo „nacionalisti“ znásilňujú naše dejiny. História sa stala slúžkou týchto ľudí – lebo čím viac zdieľaní, tým viac pravda. Máme tu rôznych liečiteľov, ktorí vás vyliečia pôsobením aury, či vlastnej ruky (nohy, očí, vlasov, genitálií). Zavraždili nám novinára. Investigatívneho novinára, ktorý šliapal na päty mocným. Janka Kuciaka, a jeho priateľku Martinku Kušnírovú. A namiesto úcty k nim, sa doslýchame o tom, ako to spravila CIA, lebo chcela štátny prevrat. Šak inak, zavraždili aj v Bulharsku, ale to sa nás vôbec netýka. Lebo, veď,  to je ďaleko ako šľak. Európska únia, bez ktorej by neexistoval ani chodník pod bytovkou, je záškodnícka inštitúcia. Šak tí „skurvení“ imigranti, „vyjebaní“, čo idú znásilňovať naše dcéry. Nevadí, že kňazi znásilňujú našich synov. Ale iba sem, tam. A včera odstúpil aj tréner slovenskej reprezentácie vo futbale. Lebo chalani boli (asi) na diskotéke,. Ešte niečo (som zabudol) ? Kľudne to sem dopíšem.

Už viac nedokážem predstierať, že sa ma to netýka. Pretože, nie som spokojný. A nebudem, pokým to tu nebude tak, ako to je správne. Správny štát je čestný, bezúhonný, spravodlivý.

Teraz najčítanejšie