Denník N

Kotlebovská zdravotná sestra a jej zvláštne názory o liečbe a očkovaní

Známa báseň Karla Jaromíra Erbena Vodník, začína veršom: „Na topole nad jezerem seděl vodník podvečerem.“ Tu síce nebude reč o vodníkovi, ale o sestričke z košického sídliska Nad jazerom, no celá táto záležitosť má pre mňa podobnú podivne pochmúrnu príchuť ako Erbenova báseň.

Naša zdravotná sestra má na Facebooku profil Ingrid Kordova.

Aj profil Inga Kordová.

Inge Kordová.

Ďalší na ruskej sociálnej sieti V kontakte na rovnaké meno.

Zaregistroval som ju síce dávnejšie, ale moju pozornosť upútala keď nedávno ktosi zverejnil jej status, v ktorom vysvetľuje, prečo sa odhodlala ku kandidatúre: „Napriek tomu, že v našom meste je viac slniečkárov ako ovečiek a stále prevládajú /sme predbežne menšinou/, predsa som sa rozhodla pustiť do boja !!!! NS !“ Upútala ma tým, že vlastne kotlebovcov označuje za ovečky, hoci zvyčajne tak práve oni označujú nás ostatných.

Vzhľadom na to, že je kandidátkou a zrejme aj členkou Kotlebovej ĽSNS, neprekvapia jej chválospevy na Mazureka.

Ani horlivé nastrážovanie.

Neprekvapí chvála farára Kuffu: „Kiež by takýchto kazateľov bolo na Slovensku viac.“ Ten je už u Kotlebovcov varený-pečený.

Ani to, že na jej profile zakopnete o Putina na každom kroku. Pretože Putin je „SUPER !!!!“ A „Putin hovorí znovu len pravdu.

Aj keď to, že členka Kotlebovej partaje zdieľa niečo od komunistu Hoptu, človeku trochu zodvihne kútiky úst.

V norme je u kotlebovcov aj zdieľanie niekoľko rokov starého hoaxu o Putinovom projekte „Zlatý orol,“ ktorým zničí ekonomiku USA a EÚ. Veď, ako by povedal Milan Uhrík, Ingrid nie je ekonómka.

Túži po repete kremeľskými vládcami riadenej okupácie našej vlasti z roku 1968, pretože „to bol rok, ktorý oddialil o 20 rokov nástup kapitalistických svíň!!!

Už dávno ma u kotlebovcov neprekvapí podpora Putinovho komparzu na amerických mašinách, v amerických bundách a s americkými účesmi, motorkárskeho gangu Nočných vlkov, ktorí mu chodia značkovať územie pre nádejný budúci zábor.

Samozrejme ani prehlásenia typu: „STOP Islamu !!!! Slovensko si nedáme !!!! My sme tu doma !!!!

Ani zdieľanie legendy fejsbukov, pani Milky Blážovie a jej komentára k článku „Afrika patří černým!“ Teta Milka napísala: „A ostatný svet patrí bielym.“ Počula pani Blážová niekedy o tom, že aj my sme kedysi prišli z Afriky a boli sme čierni?

Ničím neobvyklým nie je ani šírenie apokalyptických vidín spojených s nastolením tzv. New World Order – Nového svetového poriadku, ktorý sa chystajú zaviesť tajomní vládcovia sveta, ktorí sú v pozadí všetkého čo hýbe svetom a samozrejme chystajú naše zotročenie, či rovno skazu. Koncentráky pre ľudí, ktorí budú majetkom svetového štátu, ktorý všetko zkonfiškuje. Rodiny budú roztrhnuté, deti odobraté a predané, budeme mať nižšie postavenie ako živočíchy.

Satanisticko-pedofilna elita a jej kontrola sveta a ich plán na našu likvidáciu… Rusko je naša jediná záchrana…“ CapsLock som radšej na rozdiel od „Vasilovského“ pri prepise tohoto blábolu nezapol.

Európska únia podľa sestričky Ingrid vyzerá takto.

V tomto kontexte výzva „Preč z EÚ, preč z NATO“ tiež neprekvapí.

Pretože EÚ je nepriateľ Európy a Európanov.

Čo by to bol za profil člena Kotlebovej ĽSNS bez Sorosa. Na zdieľanom príspevku ho pančucháčový fetišista Szentivanyi nazval „chazarský Hitler“ a pýta sa, či ho „ešte neutopili vo fekálnej jame.

Už neprekvapí ani song Ku Klux Klanu, ani fotografia tohoto mladého svalovca s tetovaním, ktoré nenechá nikoho na pochybách, kam mladý muž ideologicky patrí.

Skôr prekvapí, že Tiso je tu iba dvakrát. Apropo, pamätáte sa koho Tiso myslel výrokom: „Slovák zhoď, zbav sa svojho škodcu!“ ? Pre tých, ktorí pozabudli, pripomeniem , že tým myslel cca 70 000 našich židovských spoluobčanov, ktorých jeho štát dobrovoľne a ochotne vyviezol do táborov smrti.

S pozdravom „Na stráž!“ si Ingrid strihne ďalšiu perlu Ruda Steigaufa, zatiaľ podmienečne odsúdeného za rasistické útoky na Rómov s jeho teóriou o „čistom Slovensku“ bez „zradného sionistického smradu.

Bojujeme za Slovensko !!!!“ v podaní pani Ingrid a ostatných Kotlebovcov znamená boj proti zákonu sprísňujúcemu sankcie za antisemitské prejavy.

Dozvieme sa aj prečo predseda NR SR Andrej Danko, takýto zákon navrhuje.

Poteší sa z toho, že vraj za posmievanie kotlebovcom bude ľuďom hroziť trest.

Spolu s hŕstkou tragikomických pouličných pseudorevolucionárov vyzýva národ aby povstal.

Teší sa z priateľstva s „novinárom“ Norbertom Lichtnerom z Infovojny, ktorá jej denne nalieva rozum už dva roky.

Nezabudne ani na Rostásov Zem a Vek a jeho konšpirácie.

Spať jej nedajú ani bludy o chemtraills, ktoré berie očividne s plnou vážnosťou. Infovojna, Strážca poznania a Bádateľ, AC 24, to sú pre ňu tie pravé zdroje.

Pohejtuje tiež gejov a zúčastní sa spolu so spolustraníkmi na blokáde Dúhového prajdu v Košiciach: „Včera v Košiciach sme takto „vítali“ PRIDE pochod !!!! Na stráž !!!!

Zdieľaný text jej kamaráta Hovana (nomen omen) stojí za prepis: „Buzeranti nech budú radi že dostali len na bradu v Rusku by ich rozbili tak že sa za ruky nechytia už nikdy. Zase buzeranti vyplačkavajú a liberálne Aktuality zase robia propagandu LGBTI mafii fuuuuuj hanba.

Na toto všetko sme si u Kolebovcov už zvykli. Bohužiaľ aj na to ďalšie na čo chcem poukázať. Ibaže pani Ingrid je zdravotná sestra u odborného lekára, tak by človek neočakával, že bude zdieľať bludy šarlatánov a spochybňovať medicínu ako vedu a lekárov či medicínsku liečbu v našich zdravotníckych zariadeniach. Na úvod odporúčané recepty na liečbu rakoviny. Rastliny, rastlinky, korenia, zázraky…

Pritom liek na rakovinu vraj už existuje, pričom takmer nič nestojí, len ho vlády pred nami taja. A keď to tvrdia „Báječné ženy,“ tak to určite musí byť svätosvätá pravda.

Prečo nám to taja? Ingrid vie aj to. Pretože „liečiť pacientov príliš efektívne je zlou biznis metódou pre dosahovanie zisku.“ Premýšľam, či sa toho držia aj v odbornej ambulancii, kde je sestričkou pani Ingrid? A čo na to lekár u ktorého pracuje a takto ho prezradila?

Metódy sú ako vidieť veľmi sofistikované. Miminko sa narodí úplne zdravé. Lekár ho kvôli zárobku zaočkuje a predpíše mu lieky, ktoré síce nepotrebuje, ale zato mu uškodia. Na čo dostane nemoci, z ktorých ho lekár opäť lieči. Nasledujú ďalšie očkovania a lieky, ktoré vyvolajú ďalšie choroby a nakoniec (hlúpa neosvietená) matka lekárovi ešte poďakuje. Všetci sú spokojní, a pritom dobre zarobil lekár aj farmafirmy. Takto ich Ingrid prekukla.

Po zdieľaní tohoto klenotu na stránke „Prečo ľuďom hrabe?“ Ingrid zaregovala takto. Ako je pre Kotlebovcov typické, pokúsila sa z nepríjemnej situácie dostať osočovaním oponentov a lacným klamstvom.

Jeden z komentujúcich jej však trefne odpovedal.

Nakoniec to najlepšie, alebo skôr s ohľadom na profesiu pani Ingrid, najhoršie. Spochybňovanie očkovania pavedeckými článkami a šarlatánmi. Niet snáď pochybného webu, z ktorého by Ingrid nezdieľala nezmyselné tvrdenia a výmysly. A nezabudne zatlieskať Matteovi Salvinimu, podľa ktorého je očkovanie zbytočné a nebezpečné a v Taliansku ho vraj zrušia. Spomínate si v ktorej európskej krajine sú najrozšírenejšie osýpky? Nie je to náhodou práve Taliansko?

Okrem prasačích vírov nás vakcíny môžu podľa zdravotnej sestry Ingrid, nakaziť aj homosexualitou. To je objav priam na Nobelovku. Ale teraz vážne. Aj vám sa zastavuje rozum nad tým, že Ingrid pracuje ako sestra odborného lekára?

Ale inak sa pani Ingrid očividne domnieva, že je perfektná sestra.

A keď nás zo srdca pozdraví „Na stráž!“ a pripomenie heslo „Verní sebe, svorne napred,“ všetky choroby a neduhy nás určite prejdú.

Len vo mne zostala pachuť ako po prečítaní Erbenovej básne. Aj v nej je na konci bezvládne detské telíčko, ktoré zahubil vodník. Ale bezbranné dieťatko sa určite skôr stane obeťou šarapatenia nezodpovedných šarlatánov, či tých, ktorí šíria bludy o očkovaní, ako nejakého vodníka z jazera. Takže pozor na to čo zdieľate, vážená pani z košickej mestskej časti Nad jazerom. Len pred pár dňami sme s manželkou zapaľovali sviečku na malom hrobčeku dievčatka, ktoré zomrelo na osýpky v druhej polovici minulého storočia ešte pred zavedením povinného očkovania. Aj vašim pričinením by rovnako mohli dopadnúť deti aj v dnešnej dobe.

Teraz najčítanejšie

Ján Benčík

Nakoľko mi nie sú ľahostajné pomery na Slovensku, píšem na webe Denníka N blogy o tom, čo považujem za nebezpečné. Píšem o konšpirátoroch, kremeľských trolloch, pravicových aj ľavicových antiliberálnych extrémistoch. Niektorí ľudia ma za to majú úprimne radi, iní ma rovnako úprimne nenávidia. A niektorí sa mi dokonca vyhrážajú. Beriem to ako niečo, čo súvisí s tým, čo robím . V parlamentných voľbách v roku 2020 som na 150. mieste kandidátky strany Za ľudí.