Denník N

Robert Downey -Tony Stark – Iron man

Herec ktorý je na televíznych obrazovkách v každom štvrtom zahraničnom filme. Táto ľudská postava z filmov mi vie vždy vyčariť úsmev na tvári a spríjemniť každý voľný čas v mojom živote. Je priam úžasné sa pozerať na talentovaného, ambiciózneho muža v rôznom podaní. Je tak skvelým hercom, že dokáže zahrať akčnú postavu, vie stvárniť človeka ktorý je veľmi empatický a zaľúbený. Dokonca je aj dobrým klamárom a ufrflaným človekom v niektorých scénach je až protivným, alebo zákerným kamarátom. Dokáže si so svojou skvelou osobnosťou urobiť srandu aj so samého seba. No nie je to tak?

V tomto krátkom úvode vám všetkým priblížim to, ako herec vyzerá je to vysoký a štíhli chlap ktorý má hnedú farbu vlasov, je síce bohatý ale na vonkajší vzhľad je to obyčajný človek, na ktorého by nikto z vás nepovedal že je to milionár, ktorý si môže dovoliť úplne všetko čo sa týka financií. Má briadku a celkom vyšportované telo, je to človek ktorý je bielej pleti. Robert má už vek ktorý je na ňom poznačený, je narodený štvrtého apríla a tento rok oslávil svoje 54. narodeniny.

Robert začínal svoju hereckú a spevácku kariéru už v piatich rokoch, ako malý chlapec sa vyšplhal pod vedením svojho otca, z Roberta W. sa stala očarujúca hviezda, žiari ešte dnes a myslím si, že bude žiariť až do svojho definitívneho odchodu, Robert je veľmi dobrým človekom ktorý pomáha rôznym detským domovom, prispieva na rôzne charity a má veľmi rád deti. Svoje vlastné má až tri. Posunieme sa k jeho osobnejšiemu životu a k všetkému čo sa mu za svoju celú, dlhoročnú úspešnú kariéru stalo.

DROGY V JEHO ŽIVOTE

Charakteristikou jeho ťažkého obdobia môžeme nazvať ako bol Robert na drogách v dobe kedy žil so svojou prvou manželkou s ktorou mu to žiaľ nevyšlo práve kvôli tomu, že ako veľké percento hercov spadol aj on k drogám. Pomohla mu sa z toho dostať druhá manželka s ktorou žije až do dnes a spolu začali žiť jeho život, teda vlastne ich úplne od začiatku.  Jeho život bol pred tým než stretol svoju manželku Susan Levin veľmi biedny, bol to čierny život ktorým si nechce prejsť naozaj nikto, zažíval zlé stavy aj keď mu na začiatku bolo veľmi fajn z tých drog ale ako sa čas vliekol´, bolo to čoraz horšie a Robert W. spadal do ťažkých až temných stránok svojho života, Robert to však nemal ľahké no po príchode novej ženy sa mu život obrátil o 360 stupňov.

ZAČAŤ OD ZNOVA VIE MÁLOKTO

Spoločný život s novou a lepšou ženou priniesol to, že Robert nabral na odvahe začal zasa nahrávať filmy a vstúpil do hereckej kariéry znova a naplno, Jeho kariéra s menšou pauzou je úžasná a veľmi úprimná. Robert žije pre herectvo a má to zo všetkého najradšej. Keď môže vytvárať ľudom po celom svete na tvári úsmev je šťastný naozaj aj on. Vyjadruje sa k všetkému tak, že ak by nemal fanúšikov a všetkých ľudí ktorí ho podporovali, podporujú a dokonca aj budú podporovať tak by to všetko nezvládol. Je to muž ktorý si už veľkú časť v svojom živote prežil, je to charakter silného muža ktorý sa nikdy nevzdáva a vždy bojuje až do vtedy pokiaľ nevyhrá. Má manželku a tri deti a oni sú skutočným dôvodom pre ktorý žije, na fanúšikov sa nezabúda tiež ale tí sú až po jeho rodine. Má svoj život pod palcom lebo je to  múdry muž.

Teraz najčítanejšie