Denník N

Danko odstúp !

Dankov oportunizmus je nielen urážkou každého študenta, ale každého poctivého človeka. Veríme v tejto krajine ešte na poctivosť?

Márnosť nad márnosť. Nevieme sa jasne a jednoznačne vyhradiť voči tým, ktorí podvádzajú ? Kde sú politici, učitelia, profesori ? Kto tvorí dnešné elity, dnešnú inteligenciu ? Azda nie Dankovi podobní oportunisti, ktorí sa dostali podvodom k svojej činnosti !

Každý kto sa jasne nevyhradí akoby spochybňoval aj svoj diplom a svoje postavenie.

Vyčkávanie, skrývanie, vytváranie komisií, je to smiešne. Azda každý vidí dostatok dôkazov na to, aby sme prinútili hlupáka zostúpiť z trónu, ktorý mu právom nepatrí, na ktorý vystúpil podvodom. Lebo ak dokázal takto podvádzať, kde ešte všade podvádza(l) ?

Slovensko si zažije poriadnu medzinárodnú blamáž. Predseda parlamentu, kapitán, akože JUDr., vediac že opozícia nemá dostatok hlasov na jeho odvolanie, sedí a trucuje sťa malé dieťa, ktorému berú hračku, ktorú niekomu ukradlo.

Koľko článkov treba ešte napísať a koľko dôkazov vypátrať, aby to tomu človeku došlo, že je každému na smiech, že vyčkávaním si robí ešte väčšiu hanbu, že robí z toho kauzu desaťročia, nikto nezabudne na akože JUDr.  kapitána Danka.

Každý kto má štipku rozumu, chápe Dankovo konanie ako absurdné, hrozné, a nehodné kohokoľvek, nie to predsedu parlamentu. Každý sa musíme vyhradiť, jasne povedať a šíriť túto vec, že nie je možné aby stál na čele štátu a spoločnosti človek, podozrivý z plagiátorstva, pričom už dávno ukradol armáde a všetkým čestným vojakom tak vysoký titul akým je kapitán. To je ten, ktorý víta školákov cez leto v Národnej Rade ! Krásny vzor…

Hanba. Hanba nám všetkým, ktorí ostávame ticho a nepovieme ani slovo. Tisíc krát hanba.

Teraz najčítanejšie