Denník N

2 roky spolu s SNS

„Ten problém je, či tu bude deštrukcia alebo deštrukcia ani nebude… samozrejme, že môže nastať deštrukcia…takýto deštrukčný systém… to už nie sú srandy.“ A toto vážne už prestala byť sranda…

Národniari priniesli veľa zmien do politiky. Vyberáme najdôležitejšie.

V národnej rade sa zakázali používať obrázkové pomôcky (týka sa to aj grafov a horaliek, horalky sú extrémne ohrozenie našej suverenity)
Novela zákona o politických stranách alebo snaha o likvidáciu OľaNo
Odstránenie žltých vlakov, pretože si dovolili podnikať na Slovensku a žltá sa nepáči národniarom (lepšia modra, nie skôr červená)
Netransparentné nákupy na ministerstve obrany (transportéry ktoré mali plávať ale nebudú, ponechanie ruských stíhačiek ešte pár rokov, zbytočný projekt pre samohybné delá, ktoré nepotrebujeme a po novom nejaké autíčka)
Zmetnutie zo stola reformy školstva a zavedenie Cyrillo-metódskej tradície na školách (jedno veľké LOL, alebo skôr plač)
Prerozdeľovanie dotácií z školstva spriateleným firmám
Vytvorenie brannej olympiády (nápad mládeže SNS)
Úplný prepad na dno RTVS a transformácia na hlasnú trúbu strany, nástup Rezníka a fanklub fašistu Tisa (skutočne „veľký“ Slovák, ale len objemovo)
Zastavila sa zmena loga národnej reprezentácie (pretože toto trápi Slovákov)
2% odvod pre obchodné reťazce ktoré majú pomôcť Slovenským (na COOP sa zabudlo a bohužiaľ hrozí nárast cien potravín a všetkého tovaru z tohto dôvodu)
Zlepšenie vzťahov s Ruskom 😊 a to vďaka predsedovi parlamentu, ktorý veľmi rád hovorí „praudu“. To, že sme členmi NATO a EÚ a Ukrajina je náš sused ho netrápi
Úspešná likvidácia SAV, pretože SNS vie najlepšie, čo je dobré pre Slovensko
Podpora drancovania lesov (keď predsa na tom sa dobre rýžuje)
Vymenili razítka v platobnej agentúre (aby zabránili korupcii, LOL)
Nepodporenie paktu o migrácií (Dankovi je absolútne jedno, že hrozil pád vlády, lebo mal istotu, že je vo výhode, iba že by nebol?)
Nepodporenie reformy o zálohovaní PET fliaš, kedy sa mali fľaše vykupovať, aby sa zabránilo znečisťovaniu životného prostredia, SNS argumentovala, že sa to prenesie do spotrebiteľských cien (sranda, tvrdí to strana ktorá navrhla 2,5% odvod)
Odmietnutie vopred dohodnutej brannej stratégie Slovenska. SNS má za potrebu podkopávať naše členstvo v Aliancii a EÚ, veď predsa Volodin je kapitánov kamarát a ešte zahrajú šachy.
Zrušenie vianočných príspevkov učiteľom. Lubyovej sa však nepáčilo, že na vnútru dostali odmeny, tak spravodlivo požiadala, aby ich tam zrušili. Veď predsa aby to bolo spravodlivé, nebude mať nikto nič (hlavne že neprečerpali fondy)

Čo pre nás ešte SNS chystá? 😭
Väčšia centralizácia moci v rukách vlády (predseda SNS sa vyjadril, že inšpiráciou je Orbán a Kaczinsky)
Sprísnenie pravidiel a kontrola digitálnych médií (vadí im to, že ich vôbec niekto kritizuje)
Odstrel polovice jeleňov
Poukážky na cestovanie. Pretože my nevieme kam minúť peniaze, tak nám štát zoberie z výplat, aby podnikatelia SNS zarábali.
Povinná vojenská služba. Aby sme sa priblížili k obdobiu totality, toto najviac predsa chlapcom z SNS chýba. Dúfam, že mládež SNS bude prvá, čo nastúpi.
Väčšia kontrola ministerstva zahraničia, lebo Lajčák je proeurópsky…že sa nehanbí…
– A množstvo ďalších „skvelých“ prekvapení z tejto skvelej národnej strany

Úprimne povedané, vážne sa obávam čo bude ďalšou novinkou. Slovenská národná strana sa bohužiaľ ukazuje ako niečo nevoliteľné, také cudzie alebo Orbanovské. Je na voličoch, čo chcú mať na Slovensku, lepšie školstvo alebo nepotrebné transportéry ktoré nevedia plávať. Občania si vyberajú čo chcú mať za vládu. Naposledy si vybrali a toto tu máme. Nechcem generalizovať všetko zlo na SNS, vo vláde sú aj iní. Lenže väčšina hlúpostí prišla práve z ich dielne.

Citátik na záver: „Hystérie, psychopatie a prepáčte to dvíhanie pršteka, ktorí diskutuje na Facebooku vedie Slovensku do hmly.“ A motto tohto roka „CTRL+C, CTRL+V“

Ďakujem svojím priateľom ktorí mi povedali, aby som svoj status na FB zverejnil ako blog. Ale keďže som odporný kapitalistický smrad, postujem reklamu na super knížku a ďalšiu mega super knížku

 

Teraz najčítanejšie

Marián Ruňanin

Svet nebude zničený tými, ktorí sú zlí. Svet bude zničený tými, ktorí sa na to pozerajú a neurobia vôbec nič. (Albert Einstein) Autor je študentom práva, venuje sa politike a právu, sústreďuje sa na situáciu v Číne a Ázii.