Denník N

O čom to točí Robert Fico

A kope a kope a kope…

V štádiu tesne pred svojou smrťou by sa zdochýňajúci kôň nesprával ináč. Kope a kope a kope…   A do každého. Najnovšie do Bugára, predtým na chvíľu do Pellegriniho, ešte predtým do Lajčáka, ale permanentne do prezidenta Andreja Kisku.

Už pred prehratými prezidentskými voľbami si pamätáme na výroky o scientológovi, úžerníkovi, najnovšie o klamárovi a daňovom podvodníkovi. Mne ale pri tom v ušiach znie pieseň nebohého Karla Kryla: „Na rohu ulice vrah o morálce káže“… Veď posledným svojim úletom dosiahol čaro nechceného. Obvinil Andreja Kisku z toho, že je daňový podvodník na úrovni Ladislava Bašternáka. Zabudol akosi dodať, že je to práve ON, kto býva v byte tohto už samousvedčeného a odsúdeného podvodníka, tzv. „nášho človeka“. A takisto už zabudol, že chcel skončiť s politikou v roku 2014 , zabudol, že sľuboval, že akonáhle bude Bašternák obvinený, okamžite sa odsťahuje a zabudol a zabudol a zabudol.

Obviňuje Andreja Kisku z klamstva, hoci len akosi všeobecne, a asi len ON sám vie v čom Andrej Kiska klamal, ale akosi mu už vyfučalo z hlavy, že od jeho prvého nástupu do funkcie premiéra neprešiel takmer ani jeden deň, v ktorom by sám nebol z klamstva usvedčený. A to dokázateľne, nie na základe veštenia zo sklenej gule.

Asi netreba opakovať dokázané klamstvá v afére s Hedvigou Malinovou. Ale oveľa čerstvejšie klamstvá si pamätá už aj najmladšia generácia. Sú to známe dlažobné kocky, predznamenajúce štátny prevrat, sú to jeho klamstvá o platených agentoch organizujúcich mládežnícke protesty, sú to neskutočné výmysly o písaní prezidentových vyhlásení samotným Georgeom Sorošom a úplne najnovšie klamstvá (zatĺkanie) v súvislosti s telefonovaním s talianskym supermafiánom Vadalom.

A najdôležitejšie na tom je to, že z týchto klamstiev ho neobviňujú kubánske tornáda zosobnené slovenskými novinármi, ale vyšetrovatelia z Maďarska (kauza Malinová), talianski vyšetrovatelia (telefonovanie s Vadalom), nemeckí novinári a vyšetrovatelia v kauze únosu vietnamského občana a nakoniec si kadí do huby sám. Vrcholom jeho arogancie je kandidatúra na predsedu ÚS, potom stiahnutie kandidatúry, obviňovanie už spomínaného Bugára, chvíľu aktuálneho premiéra a všetkých, ktorí sa mu už odmietajú pchať do jeho prechlastaného análu.

A na jeho vyhrážku, že o rok bude jeho strana opäť víťazná na čele s NÍM SAMOTNÝM, mu len odkazujeme: „už nás nezastrašíš“!

Text je súčasťou blogov Denníka N, nie je redakčným obsahom.
Administrátorov blogov môžete kontaktovať na adrese blog@dennikn.sk.

Teraz najčítanejšie

Pavol Polko

Narodený 1953, som na dôchodku, pôvodné povolanie učiteľ (ruština - francúzština). Blogy som sa rozhodol písať, nakoľko ma veľmi frustrujú príspevky, v ktorých ľudia, väčšinou neznalí histórie, glorifikujú zriadenie, v ktorom som prežil viac než 36 rokov a o ktorom som nikdy nemal ani len najmenšiu pochybnosť, že je to zriadenie zločinecké. Chcem byť protiváhou dnešných vyznavačov "alternatívnej" histórie, ktorí sa opierajú o pseudohistorické konštrukcie a pre ktorých je vlastný pocit, umocnený ruskými trolmi, dôležitejší ako historické fakty, či osobné skúsenosti ľudí, ktorých autentické zážitky sú marginalizované. Moje príspevky budú vždy podložené buď vlastnými skúsenosťami alebo serióznymi historickými materiálmi. Od októbra 2017 člen strany Šanca.