Denník N

Prečo voliť Maroša Šefčoviča?

Malé zhrnutie, prečo voliť Maroša Šefčoviča. Pošlite tento článok ďalej a hlavne si ho prečítajte do konca.

Existuje dôvod, prečo voliť Maroša Šefčoviča. Ide o politika, ktorý má sociálno demokratické cítenie a postará sa o to, aby sme aspoň čiastočne patrili na západ. Podporí sociálne balíčky a zabezpečí istoty pre našich pracujúcich. Maroš Šefčovič sa bude starať o chudobných. Budú mu pomáhať tí najlepší experti zo strany Smer-SD.

A teraz dôvod, prečo nevoliť Maroša Šefčoviča a zvoliť Zuzanu Čaputovú. Ak ho nezvolíte, Slovensko bude mať dobrú prezidentku. Niekoho, kto nebude riešiť sociálnu demokraciu, ale to, či funguje školstvo a zdravotníctvo. Postará sa o to, aby sme neboli rajom pre tak dementných ľudí, ktorí si myslia, že Zem je plochá a očkovanie spôsobuje autizmus či rakovinu v 100% prípadov. Postará sa o to, aby sme mali schopnú justíciu, ktorá je stále poškodená z dôvodu, že tam Harabin narobil toľko bordelu, že jeho odpratanie potrebuje priamo nadľudský výkon. Volením Čaputovej tiež nepodporíte nezmyselné či zlomyselné sociálne balíčky, ale zlepšíte podnikateľské prostredie a teda aj možnosť zamestnať sa na Slovensku za normálnu mzdu. A hlavne by ste voľbou Čaputovej nespôsobili to, že by jeden človek chcel ísť na západ a jeden, prípadne dvaja na východ. Slovensko nemá byť krajina pod vplyvom ruskej propagandy, ale štát v strednej Európe, ktorý sa chce viac priblížiť krajinám ako je Rakúsko, Nemecko či napríklad Fínsko a menej krajinám ako je Rusko, Bielorusko či iná diktatúra. Zuzana Čaputová sa nebude starať o chudobných, aby ostali chudobnými – ani o zlodejov, aby ostali zlodejmi. Záleží jej na strednej vrstve, o ktorú sa stará každá rozumná krajina predovšetkým tým, že jej nehádže polená pod nohy. Rozhodnutia prezidentky by boli v súlade s odborníkmi, ktorí nemusia mať rovnaký názor či rovnaké politické tričko a viac sa zameria na pomoc od ľudí, ktorí niečo vedia na základe skúseností, nie na základe toho, že sú dobrí v lezení do zadku.

 

Takže voľte Šefčoviča, ak sa Vám páči jeho pohľad na svet. Ak nie, tak máte aj inú možnosť.

Teraz najčítanejšie

Stanislav Hoferek

Som človek, ktorý si rád vyberá a dáva prednosť tolerancii pred nenávisťou. Mám rád otvorenú spoločnosť, úprimnosť a zdravú zvedavosť. Vlastním Greenie knižnicu a podporujem vzdelanosť a práce amatérskych autorov.