Denník N

Lynčovanie v priamom prenose

kresťanskí farizeji a pronárodné citlivky

Keď sa na facebooku zjavila po voľbách informácia o Emilovi, ktorý napísal status o strieľaní oponentov, tak som to v prvých momentoch nejako neriešil. Osobne nie som za takéto statusy, ale  keď sa v priebehu cca dvoch hodín  z toho stal fenomén a priaznivci hnedého spektra našej politickej scény spolu so sympatizantmi toho, ktorý ide vyhrať voľby sa náramne pohoršovali a označili chalana za nebezpečného.

Z Emila urobili krvilačnú beštiu a  bolo na mladého chalana podaných hneď 18 trestných oznámení za nebezpečné vyhrážanie. Všetky dezinformačné médiá a skupiny podporujúce hoaxéra a milovníka čiernej uniformy, teda kandidátov na prezidenta, ktorý skončili hneď pod čiarou by ho najradšej ukameňovali a jeho skalp by si pribili na totem, som sa rozhodol, že pozbieram  pár screenshotov a  vyjadrení Kotlebových a Harabínových  sympatizantov.

Tak som v skupine aktivisti, aktívni a nasratí zverejnil výzvu, že zbieram statusy tých dotknutých „slušných“

V priebehu hodinky ich bolo okolo tridsať. Tak som ich nahral v dotyčnej skupine do samostatného albumu a dal zdielať, nech ľudia vidia, čoho sú schopní pronárodní a kresťanskí voliči a Slováci. Trvalo to cca pol hodinku a aktivizovala sa úderka pronárodných síl a začalo sa nahlasovanie obrázkov a tu je výsledok. Ja som dostal BAN na sedem dní a facebook galériu zablokoval. Keď som požiadal o kontrolu, tak BAN mi bol zrušený, ale galéria obnovená už nebola.

Preto som sa rozhodol zverejniť to  na blogu. Ak máte niekto podobné obrázky, kľudne mi ich pošlite aj do emailu miskin@miskin.sk. Chystám webovú prezentáciu, kde ich chcem zachovať pre budúce generácie.

 

Galéria 

Dnes som sa pozrel aj na Sopkove Hlavné správy. Tam v tých diskusiách je to tiež pekný hnoj.

 

 

Teraz najčítanejšie

Michal Antoš

Som len obyčajný robotník od guľatej lopaty. Platený turista ktorému záleží na tom našom malom Slovensku.