Denník N

Na jeden deň som sa zahral na Blahu

Mafia na Slovensku

Tiež ste si všimli, že poslanec Ľuboš Blaha celý deň nerobí nič iné, iba pridáva na Facebook statusy alebo videá, v ktorých útočí na kohokoľvek, kto kritizuje SMER? Tiež ste sa už párkrát zamysleli, ako to môže vyzerať v jeho hlave? Skúsil som sa vžiť do jeho kože a napísal som status, ktorý by vyprodukoval, keby bol na opačnej strane politického spektra.

KTO JE TU OVCA?
Čítal som niekoľko správ o tom, že voliči Čaputovej sú ovce. Poďme sa ale pozrieť na čísla. Čaputovú volilo 1056582 ľudí, čo je približne štvrtina ľudí, ktorí mohli voliť. Tým pádom ju nevolilo takmer 3.3 milióna ľudí. Z toho logicky vyplýva, že ovce sú v skutočnosti všetci tí, čo ju nevolili.
A vôbec, čo si kto dovoľuje hovoriť ľuďom, že sú ovce? Keď je rasistické hovoriť ľuďom opica, tak je rasistické hovoriť ľuďom ovca. Rovnaký meter pre všetkých. VEĎ TOTO JE NORMÁLNE NA TRESTNÉ OZNÁMENIE!!!

SMER PLÁNUJE ROZVRAT SLOVENSKA!!!
Dopočul som sa, že sa na Slovensku plánuje rovnaké rabovanie, ako vo Francúzsku. Sú zaň zodpovedné takzvané protesty žltých viest a rovnaké hnutie sa rodí aj u nás. Je už iba otázkou času, kedy aj oni začnú rozbíjať výklady a hádzať zápalné fľaše do ľudí.
No ja viem, že to je presne to, čo chce SMER dosiahnuť. Nedokážu už ďalej ovládať ľudí, preto chcú rozosiať strach medzi slušnými občanmi. Skúsení zlodeji zo SMER-u už majú aj vlastnú foto (viď hore), ako sa pripavujú na rabovanie. Zdroj fotky je neznámy, podal mi ju akýsi chlapík v Hrnčiarovciach pod Parnou, bol to vyšší pán, okolo 60 rokov, štíhlej postavy, oblečený mal šedý oblek, bol to typický štátny úradník.

BLAHA VPÚŠŤA RUSKÝCH AGENTOV DO SLOVENSKÝCH DATABÁZ!!!!
Poslanec Blaha sa hrdí tým, že pohŕda firmou ESET. Som si istý, že na svojom počítači nepoužíva žiadny antivírus, lebo neverí žiadnym iným firmám. Jeho počítač je tak náchylný na hackerské útoky z Ruska. Vďaka nim majú prístup k supertajným informáciám napríklad o našich ozbrojených silách.
Alebo žeby to ten tupý Ľuboš vedel? Povedal by som, že sám je na čele Ruskej propagandy na Slovensku a snaží sa zvrhnúť celú Európsku úniu. Všetko to osočovanie ESET-u tomu len napovedá a Ľuboš zatiaľ nepriniesol žiadne dôkazy, ktoré by ho z tejto situácie dostali. Musíme si naňho skutočne dávať pozor, nechceme tu predsa potláčanie slobody a vyvražďovanie, ktoré tu chce zaviesť on. Do väzenia s ním a s celou jeho protislovenskou bandou!

FICO PREDÁVA KRAJINU TALIANOM A NIE IBA IM!!
Pamätáte sa ešte na 24.6.2010? Pamätný deň slovenského futbalu, porazili sme vtedy Taliansko 3:2 a postúpili sme zo základnej skupiny na MS v Juhoafrickej republike. No dnešné informácie vyzerajú tak, že túto výhru pravdepodobne vybavil súdruh Fico. Ten aj so svojou milovanou a milujúcou kamoškou Troškovou má v Taliansku viacerých kamarátov, napríklad Antonina Vadalu z ‚Ndranghety, s ktorými si denne vyvoláva a vybavuje rôzne kšefty.
Od Vadalu je to už iba kúsok k takým ľuďom, ako sú Matteo Salvini, Vladimir Putin, Nicolas Maduro, Abu Bakr Al-Baghdadi alebo Abubakar Shekau. Vyvoláva si Fico aj s nimi a snaží sa zapredať našu vlasť a našu slobodu? Predpokladám, že áno. Preto je tu ohrozená bezpečnosť našej krajiny. NESMIEME IM TO DOVOLIŤ, MUSÍME ICH ZASTAVIŤ!!!!!!!!

P.S.: Dúfam, že každý pozorný čitateľ pochopí, že ide o satiru. Takmer všetky veci som si (dúfam) vymyslel, logicky nedávajú zmysel a slúžia iba na pobavenie. V podstate je to rovnaké, ako typický Ľubošov status, akurát s tým rozdielom, že on nenapíše, že je to len výmysel a jeho čitatelia si to neuvedomujú.

Teraz najčítanejšie

Tomáš Paulďuro

Som nahnevaný občan Slovenskej republiky, pretože aj keď som sa zúčastnil protestov Za slušné Slovensko, do dnešného dňa mi neprišli od Sorosa žiadne peniaze. Okrem iného som spoluzakladateľ občianskeho združenia Vivat Vero, ktoré sa snaží spraviť zo Slovenska lepšie miesto. Naším prvým projektom je Antivýtrus, rozšírenie do webového prehliadača, ktoré užívateľa chráni pred konšpiračným a zavádzajúcim obsahom.